Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Másnak sem segít semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak sem segít semmit a pasija,és mégis mindig fáradt? Hogy kezelitek/kezeltétek? Elhagytátok az ilyen embert emiatt?Vagy elhagynátok,ha az ő részét is nektek kellene csinálni mindenben otthon?És megbeszélés ellenére sem változna a helyzet?

Figyelt kérdés
dec. 25. 17:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Elhagynám, mert hiába menne bele akkor is morogna. Úgy meg élni nem lehet.
dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Felnőtt férfival jöttem össze, elvégzi a házimunkát magától is, ha én nem csinálom meg..
dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ha én csinálok valamit,áll mellettem,és néz,hogy most mit is kellene csinálnia? Ha kérdezem tőle,hogy nem látod meg a munkát,mit kellene eltenni,mert nincs a helyén? Nem,én nem látom...Érdekes,nekem nőként meg kell látni,neki nem?
dec. 25. 17:34
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, ha azt akarod, hogy "segítsen" = kivegye a részét az egészből és szeretitek egymást akkor te neked kéne rávezetni, hogy el kéne pakolni, le kéne törölni a port, de csak olyan esetben, hogy ő hajlandó rá és neked van hozzá türelmed.

Azzal nem mész semmire, hogy agresszív módon cseszegeted:


"Ha kérdezem tőle,hogy nem látod meg a munkát,mit kellene eltenni,mert nincs a helyén?"


Nem látja, mert fogalma sincs róla, az anyja mindig kiszolgálta!


Döntsd el, hogy szereted-e annyira és van-e kellő türelmed hozzá.

dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kedves előző.Kértem már szépen is,akkor sem csinálta.SZámtalanszor megbeszéltük,de nem változtatott.Azt mondja erre nekem válaszként,ő ilyen. És az anyja is azt mondta,hogy hát a fiam,nem szokta meg ezeket..mert ő megcsinálta helyette.,
dec. 25. 17:42
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő olyan, akkor minek vagy vele?
dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Reméltem,hogy szép szóval terelgetve,majd változni fog,vagy inkább változtatni..
dec. 25. 17:44
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, mert az anyja még mindig a pártját fogja.
dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
anyuci kicsi fia :D jól választottál, gratulálok.
dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem választok olyan pasit magamnak aki igy all a hazimunkahoz. Ha neked masok a preferenciaid, lelked rajta. Nem vagyunk egyformak 🙂
dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!