Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden pasi ezt csinálja? 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ezt csinálja? 35 felett

Figyelt kérdés
Hétvégén csak ül egyik helyről a másikra, tvt néz, alszik, sört vedel, vagy játszik
jan. 6. 13:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ma pl. úgy indult a nap, hogy jóval később ébredtem mint férjem. Én még csak ébredeztem a kávécskámmal, netezgetés közben, ő meg már mosogatott, készítette a reggelit, pucolta a krumplit az ebédhez. Időnként le sem tudom lőni, nem bír magával. Aztán persze máskor meg fordítva van, neki nincs kedve megmozdulni sem.
jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyik párom se volt ilyen és a baráti körömbe is kb egy van...de ő meg marha sokat dolgozik.

Nyilván vannak laza hétvégék is. Pihenni is kell.

N 31

jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt szerencsém ilyen illetőt ismerni,hát őszintén,semmi kedvem sem lett volna vele leélni egy életet...

Van viszont sok normális férfi,akivel LEHET együtt élni.

jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
A játékkal mi a baj? Aktív, sokszor csoportos tevékenység. Lehet ám együtt is csinálni, sokkal jobb, mint pl. ilyen kérdéseket kiírni gyakorira
jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

51


Mindig tudja mi a dolga soha nem kell kérni!

jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Akinek nem ilyen a párja, igazán szerencsés


A játékkal sincs semmi baj, ha nem órákat vesz el a napból


Mert a pubg az megy, de ha kérem h velem is foglalkozzon, akkor csak megkérdezi mit csináljon velem, sakkozni akarok?...

jan. 6. 14:56
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16

Akkor szerintem az a probléma, hogy nincs közös érdeklődés, amit tudnátok ketten is csinálni, kéne valami ilyet találni (ami nem filmnézés).

jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Férjem itthon dolgozik, sokszor szó szerint késő estig. Tv nincs. Ok néha leül tiktokozni (nem csajokat nézeget, én is szoktam vele nézni), de közel sem egész nap, 10-20 max 30 percre, aztán folytatja a munkát. Sokszor elmegyünk kirándulni, horgászni, főleg ha itt vannak a gyerekek (elvált). Házimunkát ugyan ritkán végez, de valóban sokat dolgozik, én meg ugyis itthon vagyok.
jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek nem ilyen a párja, igazán szerencsés"


Amikor megismerted a párodat, hogy töltötte a szabadidejét?

jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Pont 35 évesként 10-eshez kissé hasonlóan fiatalos utazó energiabomba vagyok, konkrétan 25 évesnek néznek idegenek. A hétvégéket általában betervezem programokra és párommal természetesen egyeztetek. A mostani hétvégére kevesebb a program és holnapra nagytakarítást tartunk. Nincs gyerek és nem várható.
jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!