Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi megtetszik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi megtetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit bután hangzik, de a férfiak 80%-a, aki kis érdeklődést mutat felém, "megtetszik", függetlenül, hogy hogyan néz ki.(Úgy értem, aki szerintem helyes. Tehát nem az ideálokra gondolok.)

Voltunk "nyaralni" így ősszel, és a szálloda étterme tele volt helyes pincérekkel. Eléggé megnéztek engem, és azóta kb. csak az egyikükre gondolok.

Ha meglátok egy "helyes" fiút, akkor napokig motoszkál a fejemben, hogy mi lett volna, ha...

Ennek azért nem örülök, mert nem tudom eldönteni ilyenkor, hogy a srác tetszik-e, vagy maga az érzés. Próbáltam ez ellen tenni, de nem megy. 19 éves vagyok, 15 éves korom óta ez van, nem tudom, hogy kinövöm-e. Volt már valaki így? És elmúlt? Vagy mit tett?

Az a baj, hogy volt már rá példa, hogy valakihez közel kerültem, és megtetszett más, aztán megint más, és ennek így nincs értelme...


2014. dec. 2. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nagy karrier van előtted :) tehetség.
2014. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiúként azt tudom mondani hogy egy ilyen lány a büdös életben nem kéne. Elég rossz lenen ha valamelyik nap lelépnél mert valaki megtetszett. Apropó, volt már valakid? Lehet hogy csak törődésre, szeretetre vágysz.
2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlen tetszik neked, inkább olyan mintha valamit keresnél bennük úgyértem, nincsen ami megtartson téged mellettük. Én a lányokkal voltam hasonló képpen és végül rádöbbentem hogy ez csupán testi vonzalom, legeltethetem a szemeimet, de azok csak üres érzések lesznek, így nem törődök az ilyesfajta vonzalmakkal, már bár nálam ez hamarabb lefojt mert én csak 18 leszek most.
2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nos, nem lépnék le annak ellenére se.

Azért nem tenném tönkre egy pasi életét, nem csalnám fűvel fával és nem használnám ki.

Ezt mondták már, hogy törődésre vágyom, de ennyire?

Tudom, ezrét szeretnék ezen változtatni.

2014. dec. 2. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
én tuti agyonvernélek
2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem nálam is lefolyik lassacskán...de erre a testiséges dologra nem gondoltam, meg arra, amit írtál, lehet van benne valami, köszönöm.

2014. dec. 2. 21:50
 7/9 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, szerintem azt azért nem érdemlem meg.:)

Direkt azért írtam ki, hogy tudjak rajta változtatni.

2014. dec. 2. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
igaza van,sokat beszélsz.
2014. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 28 éves vagyok, fiú de nagyon hasonló vagyok hozzád :D

nekem is szinte minden csaj megtetszik aki rám mosolyog vagy szép gesztusokat mutat, függetlenül attól hogy most épp husis, vagy vékonyabb, szőke vagy fekete, mind1 mert mind tetszik :D

nekem ez olyan 16-7 éves korom óta van, és nem múlt el azóta..

volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom is, de ezen nem változtatott semmit.

szerintem ez valami régi szeretet hiányra vezethető vissza, hogy aki kedves és érdeklődő az egyből megtetszik.

az ember a jó felé húz, főleg ha nem kapta meg ezt a jót korábban..

2014. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!