Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mik a tapasztalataitok: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok: a párkapcsolat korai szakaszában adódó problémák (félreértések, nézeteltérések, kommunikációs problémák) a későbbiekben inkább súlyosbodtak vagy az összecsiszolódás miatt inkább enyhültek, megoldódtak?

Figyelt kérdés

jan. 21. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

5 - "Korai szakaszban problémák? Nem ennek kéne lennie annak az időszaknak, amikor még minden tökéletes?"

A korai szakasz az ismerkedés szakasza. Miért lenne minden tökéletes? Ilyenkor derül ki, hogy ki milyen, és tetszik-e ez a másiknak, és akarják-e folytatni az ismerkedést, közelebb kerülnek-e egymáshoz, vagy nem.

febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
#11: Ha úgy ugrasz bele egy kapcsolatba, hogy fogalmad sincs arról, hogy kb. milyen lehet a másik, akkor tényleg.
febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha nézeteltérések vannak és főként komoly dolgokban egyre sűrűbben akkor nem kéne tovább folytatni az ismerkedést, mert hiába nem vitáznátok akkor se illetek össze.
febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Különféle témákkal ugyanazokat a köröket futjuk, de nagyobb gyakorlatunk van a problémák kezelésében, mint az elején. Van egy rutinunk, hogyan lehet kimászni egy krízisből, és ez biztonságot ad. Én (f) tudomásul vettem, hogy a párom hangulata ingadozhat, de nem veszem már magamra, ezért nem is zavar annyira. Hadd drámázzon csak, úgyis abbahagyja egyszer. Úgyhogy nekünk most jobb, mint az elején volt. Pedig nem "csiszolódtunk össze" abban az értelemben, hogy nem adtuk fel saját személyiségünket a békesség kedvéért. A veszekedés, a drámázás része egy kapcsolatnak; nem menekülni kell tőle, hanem okosan kezelni (főleg a férfinak).
febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
#1-essel értek egyet, nálunk is ez történt.
febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Javult rengeteget, sőt! Mondhatom megoldódott, csak idő kellett hozzá. Tenni akartunk mindketten az egészért mert szerettük egymást viták ellenére. Pedig az elején úgy voltam vele hogy nagyon más a személyiségünk de ő akart a világképembe csatlakozni. Aztán alkotunk egy közös látásmódot és nem bántam meg hogy az első pár hónap vitával telt el, meg kell tanulni a másik embert kezelni elsősorban! És csak utána tudod igazán megismerni.
febr. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!