Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még időt fordítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még időt fordítani az összecsiszolódásra? Igazi jó kapcsolat sosem alakul már ki?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve vagyunk együtt a párommal,ebből majdnem egy évig távkapcsolatban éltünk,ő külföldön dolgozott,majd amikor befejeződött ott a munka,hazajött, akkor rögtön össze is költöztünk.

Nagyon nehéz volt végigcsinálni,főleg,hogy 3-4 havonta jött haza 2 hétre.

Végigcsináltuk,kitartottunk,és belőlem ezt azt váltotta ki,hogy sosem szerettem még senkit ennyire mint őt.

Amikor megismerkedtünk,éppen a válásán volt túl,nagyon csúnyán ért véget a házassága (megcsalták,és ez véletlenül derült ki). Sosem mondta el nekem,rokonoktól tudtam meg. Amikor beszéltünk a dologról csak annyit mondott,hogy nem egyeztek az életcéljaik,ezért váltak el. Mindennek a felét elvitte a volt felesége. Annyira nem is akartam belemászni,nem az én dolgom.

Amikor több időt kezdtünk el együtt tölteni észrevettem,hogy távolságtartó,bizalmatlan. (Nagyon sokszor előfordult,hogy úgy elment otthonról,hogy elintézte annyival: "Majd jövök...." Vagy kiment az erkélyre telefonálni,hogy ne is halljam,hogy kivel és mit beszél,folyamatos telefonnyomkodás.... Nagyon rosszul esett,feltettem magamnak a kérdést: Minek vagyok én itt,csak,hogy feküdjön valaki mellette?!

Ezek a helyzetek nyilván javultak,de még mindig nem az igazi.

Az anyagi dolgait titkolja előlem (én is dolgozom,tanulok mellette,soha nem kértem tőle 5 forintot se,hanem én segítettem ki egy nagyobb összeggel,amit a mai napig nem kaptam vissza,igaz nem is kértem (még),egyenlőre tudom nélkülözni).

Születésnap,névnap alkalmából egy kis figyelmességre sem törekszik... Nem várom el,csak az embernek jólesik,főleg ha a párunkról van szó.

Nagyon kevés barátját ismerem,szinte csak akkor ismerek meg valakit,amikor összefutunk vele valami bevásárlóközpontban vagy kávézóban. Nem is törekszik arra,hogy megismerjem őket.... Nagyon rosszul esik,nem hiszem,hogy ennyire vállalhatatlan lennék. A visszajelzések alapján sem,amiket másoktól kapok.

Ő nem bújós,ennyi idő alatt nem mondta egyszer sem,hogy szeret. Nem fogja meg a kezem az után. Régebben a rokonai előtt is nagyon távolságtartó volt. (Ez már nem így van.)

Ráadásul a szülei próbálják arrafelé terelni,hogy nehogy elvegyen engem valaha is.... Nehogy én is elvigyem a fele "vagyont". Soha nem voltam ilyen... Így különösen bántó.


Nem tudom mit tehetnék még,hogy jobb irányba alakuljon a kapcsolatunk. Ő a bizalmatlan,holott nekem kéne annak lenni,mivel eltitkol előlem dolgokat.

Észreveszem,hogy nem úgy gondolkodik,hogy ő és én,hanem csak ő... pedig nekem ő (lenne) a legnagyobb boldogság.


Meddig várjak? Érdemes még ebbe energiát fektetni?


Egyébként én: 26N, Ő 36F


2017. okt. 19. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy az elején ő írt hónapokig,mire beadtam a derekam,hogy randizzunk... Külsőleg sem vonzott. Most ennek teljesen az elletettje van,teljesen beleszerettem.
2017. okt. 19. 14:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció, vagy szakítás. Tegyetek jövőért.., akármelyik irányt is választjátok..., de ne álljatok meg sose, míg nem váltatok tökéletessé.
2017. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem tűnik jó kapcsolatnak, én nem erőltetném. A kölcsönadott pénzt kérd vissza!
2017. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszintének érzem a gondolataidat. Amiket most ide leírtál, tud róla ő is? Beszéltél már vele bármelyik témáról? Érzed egyébként hogy szeret téged vagy semmilyen jele nincsen?
2017. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezeket mindet tudja,hogy zavar. Hol támadásnak veszi,hol azzal védekezik,hogy introvertált a személyisége,és úgy érzi be akarom zárni. Ez nem így van.

Szerintem alapvető,hogy a párunknak elmondunk dolgokat. Ez a tisztelet jele. Szerintem ő észre sem veszi,hogy mennyi mindent teszek érte,csak ha nem lenne akkor tűnne fel.

Néha érzem,hogy szeret. Van olyan pillanata,hogy kacérkodik,megdicsér,hogy szép vagyok,puszilgat,de ez nagyon ritka... főleg akkor csinálja ezt,amikor látja,hogy a fent leírtak miatt nincs valami jó kedvem.

2017. okt. 19. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Menekülj..

Nem látom rajta, hogy csak egy pici erőfeszítést tenne a boldogságodért.

A szülőkről már nem is beszélek..

Fiatal vagy, megtalálod azt, aki megbecsül.

2017. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az általad felvázolt szartengert még csak kapcsolatnak se nevezném. Te szerintem már nem tudsz semmit se tenni, nem tudod elvinni a hátadon az egész kapcsolatot, ő meg konkrétan leszarja, hogy mit érzel és hogy boldog vagy-e, csak az a fontos, hogy ne kelljen magát megerőltetnie.. Nekem ennyi megalázást nem érne egy szerelem sem.
2017. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A pénzed kérd vissza. Meg fogod látni, h a kölcsöntörlesztés mit hoz ki belőle, belőletek.
2017. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!