Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire öli meg az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire öli meg az ember nemi életét ha a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

Eddig Budapesten laktam albérletben egyetem alatt, most fogok végezni kora tavasszal. Alapvetően komáromi vagyok, a szüleimnél élnék, ha nem lenne a fővárosi lakás.


Az elmúlt időszakban nem volt se pénzem, se időm, amit csajozásra tudtam volna szánni, viszont most, hogy nemsokára dolgozni fogok, úgy érzem végre lehetőségem lesz eljárni ide-oda, új embereket megismerni, eseményekre járni. Sokat gondolkodom, hogy maradjak-e a fővárosban és fizessem a lakást a nagyobb önállóságért cserébe, vagy menjek vissza vidékre a kertes családi házba szülőkhöz, hogy ne menjen ki annyi pénz lakhatásra (évente majdnem kétmillió).


Egy nagy kérdés bennem, hogy ha sikerül megismekednem valaki különlegessel, mennyire lehetetleníti el a kapcsolatot, hogy szülőknél lakom. Nálunk mindenki nagyon feszengős szokott lenni ha vendég jön, nem is beszélve arról, hogy nem lenne lehetőségünk intim vagy romantikus időre anélkül, hogy az egész ház ne tudja mit csinálunk. A szobám is inkább egy főre van méretezve, mintsem kettőre.


Az egyéjszakás kalandok pedig így teljesen ki lennének zárva. Rátesz még egy lapáttal, hogy biszex vagyok, amiről a szülők nem tudnak.


Aki hasonló cipőben van, ti hogy élitek ezt meg?


23F



jan. 26. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális élet csak egy része.


Az egész mindennapi házas életeteket ölné meg az együttélés.


Egészen addig, hogy nem tudnátok kettesben beszélgetni, a közös konyha, közös fürdőszoba, wc ütközőpont.

A tévé, rádió használat.


Ilyen körülmények között a legalkalmazkodóbb feleség és anyós is előbb-utóbb torkig lesz és sárkánnyá változik.


Az önálló otthon, önálló élet alap!

jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

“Rátesz még egy lapáttal, hogy biszex vagyok,”


Jaaa! Hogy megint egy propaganda műmese?

jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened.


Pénzt akarsz félretenni pár évig és mellette bevállalod, hogy nem biztos, hogy tartós lesz a kapcsolatod, de az is lehet, hogy nem lesz.


Vagy elmész albérletbe külön élsz, és nagyobb az esély egy kapcsolatra.


A másik ami a legjobb variáció lehet, az az, hogy egy idő után összeköltöztök a lánnyal és felesbe fizetitek a kiadásokat, így spórolni is tudtok de külön is éltek.

jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben voltam/vagyok. Egyetem közben is itthon laktam, mert ugyanebbe a városba van az is. Egyetem közben volt barátnőm, kicsit "kellemetlen" volt, hogy amikor nap közben megkívántuk egymást, akkor nem feltétlenül tudtuk megoldani, de este lehet csendben csinálni. Terveztük, hogy össze költözünk egyetem után, de szakítottunk, így maradtam én is itthon. Majd amikor megismerek valakit és úgy alakul, akkor elköltözök. Azt a havi 200ezret, amibe az albérlet+költségek kerülne inkább költöm magamra addig, amíg lesz értelme külön menni.

Tehát igeny egy éjszakások kilőve, de szerintem egy normális lány, ha látja hogy nem egy óriás bébi vagy, aki azért van otthon, hogy mindent megcsináljanak neki és kapható az összeköltözésre, akkor nincs baj. De nem vagyok nő, úgyhogy ez csak az én meglátásom


26f


26f

jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Úgy érzem, hogy az önállóság és a pénz közül kell döntenem, és nincs olyan megoldás, ami kompromisszumot hozna a kettő között. Pályakezdőként, ha a lakbért egyedül állom, az elviszi a harmadát-felét a fizetésnek. Ha ezt félre tudnám tenni, könnyebb lenne kocsira, műszaki dolgokra, mindenfélére költeni, ami elősegíti a saját élet kiépítését.


Azt is tehetem, hogy itthon lakom, és közösen összeköltözünk majd, ha lesz kivel, de az az érzésem, hogy az ehhez eljutást is megnehezíti a szülőknél lakás.


Nem tudom van-e jó megoldás.

jan. 26. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemes, de egy ideig megoldható. Nyilván nem oda fogtok összeházasodni, és gyereket vállalni.

Amég csak hétvégente alszik ott a lány, vagy amikor kipróbáljátok az együttélest par honapig szerintem simán mehet, bar az tény hogy ez mindenkiben okozhat feszültséget.

Aztán kivesztek ketten egy albérletet


Ha fiúval jössz össze komolyabban, azt meg neked kell tudnod hogy szüleid mit szólnak, szólnának hozzá...

Alkalmikra, vagy a legelső alkalmakra pedig lehet pár órákra is szobát bérelni

jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
99%-ban, kivéve ha a hugoddal/növéreddel csinálod...
jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Veszett ügy. Én ha ilyen partnerrel ismerkedek meg biztos nem megyek fel hozzá. Ahhoz hogy ő jöjjön hozzám elég nagy bizalom kell.
jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Anyummal lakunk és semmi baj. Üdv egy melegtől. ^.^
jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!