Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ilyen türelmetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chii39764 kérdése:

Miért ilyen türelmetlen?

Figyelt kérdés
Még csak két és fél hónapja élünk/vagyunk együtt, de már az eljegyzésről hadovál. Vajon miért sürgetné ennyire a dolgot, nem akar megismerni? Összekötné velem az életét, de nőként félek, hogy valójában valami mögöttes szándék vezérli. Hogyan deríthetném ki, hogy tényleg szerelemből van-e velem? (21N+34F)

jan. 29. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kam.
jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván nem teljesen normális, aki ilyen. Gyorsan meg akar fogni, meg birtokolni.
jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Két és fél hónap után összeköltözés, az igen.
jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg hogy reagál ha visszább veszel a tempóból? Tapasztalatból beszélek, nem biztos hogy így van de manipulativ nárcisztikus emberek sajátja az ilyen viselkedés.
jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabor49 ***** válasza:
51%
osszekoltozni is korai házasodni meg egyenesen őrültség 2 es fél hónap utan
jan. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem a pénzem miatt akart egy disznó elvenni 3 hónap ismeretség után

Nem voltam gazdag, csak volt havi bevételem, ő pedig lusta volt elmenni dolgozni

jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 54F ként 4 hosszú együttélésen vagyok túl. Valahogy egyikünknek sem a házasság család volt a fontos, DE :

Megismerkedés után pár nappal összeköltözések voltak. Hibátlanul működött 5-7 évig. Tehát én azt vallom minél hamarabb költözzünk össze, és ha nem működik, derüljön ki max. 2-4 hónap alatt. Mert a "csak" randizgatáskor úgyis mindenki a jó hangulatban van és az nem mindíg a "hétköznapi" élet.

jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló, mi is hasonlóképpen gondolkodtunk a kapcsolat elején, bár olyannyira egymásra találtunk rögtön, hogy tudtuk, nem lesz különösebb gond(Igaz, ezt korai így még kijelenteni) és mi azóta is családban gondolkodunk/tervezünk. Neki két hosszabb távú kapcsolata volt(egy 5 és egy 6 évig tartó, m2 összeköltözéssel, ráadásul ez utóbbi hölgyemény egy svédországi magyar lány, az első lánynál pedig még eljegyzés is volt), én pedig elég fiatal korom ellenére folyamatos játszmákba futottam, ami a párkapcsolatokat illeti. (Összesen 8 vagy 9 kapcsolatom volt, amiből talán 3, ha volt kicsit hosszabb távú, de nem volt összeköltözés vagy, ha volt is, a szóban forgó illető elhagyott a speciális helyzetem miatt.
jan. 31. 05:45
 9/9 anonim ***** válasza:
MErt már 34 éves, nála eljegyzés, GYEREK az kb 1-2 éven belüli projekt, te ahhoz képest meg szinte gyerek vagy még.
febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!