Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kicsit fura a helyzet,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit fura a helyzet,de megpróbálom elmagyarázni.Ti mit gondoltok erről,szerintetek ő látja elég furcsán ezt a helyzetet, vagy én?

Figyelt kérdés
A barátom 32 éves,és nagy koncertre járós(rock),én pedig nem. Nyáron vannak bandák,amikre el szokott menni,mielőtt összejöttünk,és most is elmegy..Én nem szoktam vele menni,mert nem érdekel,én csinálom itthon a dolgom addig. Soha nem csalna meg, mert nem az a típus, ráadásul nincs túl nagy sikere a csajoknál sem,mert túlsúlyos.De nem ez a lényeg. Nekem nem tetszik,hogy ő csak így elmászkál, amikor kedve tartja koncertre és meg akarja magyarázni,hogy ez így van jól. Szerinte az a normális párkapcsolat,ahol mindegyik fél,azt csinál amit akar.Meg szerinte,ha azt mondom,ne menjen akkor nincsen meg a bizalom.Nekem otthon mindig azt tanították,ha valaki kapcsolatban él,akkor a párja legyen az első, és ne a saját hobbiját helyezze előtérbe. Többen furcsán néznek ránk,amikor a barátom kinyögi,hogy én minden morgolódás,meg hepajozás nélkül elengedem őt bárhova. Viszont engem ennek ellenére mégis zavar,hogy elmegy,csak nem esek neki,és barmolom le érte. Szerintetek ebben a helyzetben, mi a helyes megoldás?
jan. 30. 10:11
1 2 3 4
 11/33 Grizesteszta ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy két ember együttélése arról kell szóljon, hogy mindkettő lemond a saját hobbijáról/életmódjáról/bármijéről azért, hogy a másik hobbiját/életmódját/bármijét helyezze előtérbe? Miért érzed magad hátrányban attól, hogy ő koncerten van, Te meg 'csinálod itthon a dolgod addig'. Mert ha ez tényleg munka, amit közben csinálsz: hát erre se kényszerít senki, de ha meg szórakozás( hobbi, barátnő, stb.) akkor meg pláne mi vele a gond?

Miért nem az a célod, hogy Ti ketten önálló szuverén felnőtt emberként érezzétek jól magatokat együtt az idő jelentős részében, és élvezzétek ki azt is, amit nem együtt töltötök? Szerinted a felnőtt párkapcsolat arról szól, hogy ezentúl senki se érezze jól magát, mert mindkét fél 'megerőszakolva' a másikat akarja boldoggá tenni?

(persze mást mondanék, ha a párod minden este /minden hétvégén koncertre menne egész évben, de vélhetően más a valóság, hiszen ezt írod:Nyáron vannak bandák,amikre el szokott menni,mielőtt összejöttünk,és most is elmegy.) Tehát nem ez az élete, hanem normál szórakozás... Jól értem?)

jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is szereti a koncerteket. Szintén rock. Egy kettőre elmegyek én is vele, mert van amit szeretek. De nem viszem túlzásba.

Viszont nekünk vannak közös programjaink.

jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nincs semmi közös..és? Drága anyósjelölt megmondta.bennük sincsen semmi közös a férjével,mégis házasok már lassan xxx éve.
jan. 30. 10:29
 14/33 A kérdező kommentje:
Én személy szerint örülnék,ha lenne de nincs.
jan. 30. 10:29
 15/33 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#13:Ha nincs semmi közös bennetek, akkor miért éltek együtt? Azért, mert a 'drága anyós' szerint ez így nekik jó? A viselkedésed/elvárásod anyád mondására alapozod, a párod meg az anyós mondása alapján választod, klassz... Miben döntesz Te egyedül?
jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
13# azért itt vannak bajok fejben. A szomszéd megmondta neki jó kéthetente zuhanyozni, én mégse követem.
jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szar neked, de nem gáz, mert anyósod szerint neki is szar már xxx éve. Ez komoly? Hát nem is tudom, hogy sírja vagy nevessek.

Figyelj, lehet hogy nem hallottál még erről, de ma már nem kötelező életed végéig ugyan azzal az emberrel maradni. Lehet szakítani, el lehet válni, lehet keresni olyat akivel összeilletek. Esküszöm ez ma már így van.

jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy mindenki megmondja neked hogy a jó, csak épp boldogtalan vagy és nem érted egy rendes párkapcsolat lényegét...Talán a saját életed kellene elkezdened élni nem másokét.
jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nincs közös hobbitok, hanem az, hogy személyiségetek nem illik össze. Teljesen másra vágytok, mindkettő érthető, de együtt nem megy, mert az egyik üti a másikat.
jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát te elég furcsán látod a dolgokat, az teljesen biztos.

Nem is értem, hogy mit akarsz tulajdonképpen. Nincs bennetek semmi közös, de azt nem akarod, hogy ő egyedül csinálja amit ő szeret. Akkor? Azt várod, hogy üljetek otthon csöndben és malmozzatok meg esetleg csevegjetek az időjárásról meg hogy mi legyen a vacsora?

Hány éves vagy?

jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!