Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kicsit fura a helyzet,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit fura a helyzet,de megpróbálom elmagyarázni.Ti mit gondoltok erről,szerintetek ő látja elég furcsán ezt a helyzetet, vagy én?

Figyelt kérdés
A barátom 32 éves,és nagy koncertre járós(rock),én pedig nem. Nyáron vannak bandák,amikre el szokott menni,mielőtt összejöttünk,és most is elmegy..Én nem szoktam vele menni,mert nem érdekel,én csinálom itthon a dolgom addig. Soha nem csalna meg, mert nem az a típus, ráadásul nincs túl nagy sikere a csajoknál sem,mert túlsúlyos.De nem ez a lényeg. Nekem nem tetszik,hogy ő csak így elmászkál, amikor kedve tartja koncertre és meg akarja magyarázni,hogy ez így van jól. Szerinte az a normális párkapcsolat,ahol mindegyik fél,azt csinál amit akar.Meg szerinte,ha azt mondom,ne menjen akkor nincsen meg a bizalom.Nekem otthon mindig azt tanították,ha valaki kapcsolatban él,akkor a párja legyen az első, és ne a saját hobbiját helyezze előtérbe. Többen furcsán néznek ránk,amikor a barátom kinyögi,hogy én minden morgolódás,meg hepajozás nélkül elengedem őt bárhova. Viszont engem ennek ellenére mégis zavar,hogy elmegy,csak nem esek neki,és barmolom le érte. Szerintetek ebben a helyzetben, mi a helyes megoldás?
jan. 30. 10:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez az egész addig nem zavarna, amíg velem is eltölt s férjem minőségi időt. Tehát nem hanyagol. Addig felőlem oda megy ahová akar. Én ezt sose szabályoztam be. Nekem is van hobbim. Én írok. Ennyi. Amíg ő elment a haverral gyúrni régebben, én elővettem a lapimat és írtam. Mai napig megvan ez a hobbim, a férjem a munka miatt már ritkábban jár edzeni, de ha akarna se lenne megtiltva neki. Viszont ahogy olvasom, semmilyen minőségi időt nem töltötök együtt és egyáltalán nem vagy boldog a kapcsolatotokban. Csak éltek egymás mellett. Erre a megoldás a szakítás. Itt nem az a probléma, hogy eljár koncertekre, hanem az, hogy te rohadtul nem érzed jól magadat vele. Akkor pedig búcsút kell inteni egymásnak.
jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

A kapcsolatomban ez teljesen normális. Én rendelkezek több pénzzel és több hobbival, illetve párom sajnos mozgáskorlátozott. Szinte minden héten van programom barátokkal, valamikor egyedül is. Utazni is járok egyedül. De alkalmanként természetesen tervezünk közös programokat is, nagy túra nélkül máshová megyünk együtt. Teljesen működőképes, mert közben hétköznapokon nem hanyagolom el.


35/F

jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Illetve mindig megbeszéljük előre, hogy mikor milyen tervem van. Nem hirtelenül ugrok fel mellőle.
jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!