Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kicsit fura a helyzet,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit fura a helyzet,de megpróbálom elmagyarázni.Ti mit gondoltok erről,szerintetek ő látja elég furcsán ezt a helyzetet, vagy én?

Figyelt kérdés
A barátom 32 éves,és nagy koncertre járós(rock),én pedig nem. Nyáron vannak bandák,amikre el szokott menni,mielőtt összejöttünk,és most is elmegy..Én nem szoktam vele menni,mert nem érdekel,én csinálom itthon a dolgom addig. Soha nem csalna meg, mert nem az a típus, ráadásul nincs túl nagy sikere a csajoknál sem,mert túlsúlyos.De nem ez a lényeg. Nekem nem tetszik,hogy ő csak így elmászkál, amikor kedve tartja koncertre és meg akarja magyarázni,hogy ez így van jól. Szerinte az a normális párkapcsolat,ahol mindegyik fél,azt csinál amit akar.Meg szerinte,ha azt mondom,ne menjen akkor nincsen meg a bizalom.Nekem otthon mindig azt tanították,ha valaki kapcsolatban él,akkor a párja legyen az első, és ne a saját hobbiját helyezze előtérbe. Többen furcsán néznek ránk,amikor a barátom kinyögi,hogy én minden morgolódás,meg hepajozás nélkül elengedem őt bárhova. Viszont engem ennek ellenére mégis zavar,hogy elmegy,csak nem esek neki,és barmolom le érte. Szerintetek ebben a helyzetben, mi a helyes megoldás?
jan. 30. 10:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetne nélküled ha egyszer téged nem érdekelnek ezek a koncertek? Egy kapcsolatban nem kell megfojtani a másikat.
jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon helyes, hogy az ember nem adja fel a hobbiját, kedvelt dolgait azért, mert párja lett, és a párja ezekben nem osztozik vele. Hívni hív, te nem akarsz menni, így nem erőlteti rád. Nyilván fontos kérdés, hogy ettől függetlenül nektek vannak közös programjaitok?
jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Utolsó.Nincsenek.Semmi közös nincsen bennünk.
jan. 30. 10:21
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Én teljes mértékben vele értek egyet, nem tudom egyáltalán hogy lenne pofád beszabályozni egy felnőtt ember szabad akaratát. Ráadásul a begyepesedett, kritikán aluli, ostoba családi mintádon kívül egyetlen érvet sem tudsz felhozni, hogy ez miért probléma neked. Nőj fel és engedd el a sok ostoba maszlagot amit otthon tanultál. Vagy még jobb, hagyd el szerencsétlent, hadd találjon magának normális nőt, te meg ne menj többet emberek közé, nem vagy oda való.
jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom,menjünk el együtt kirándulni, nincs kedve hozzá,mert fáradt,vagy sok a munkája..
jan. 30. 10:22
 6/33 A kérdező kommentje:
Na, és épp ez a kérdés,ha itt ez a vélemény,akkor élőben miért hökkennek meg rajta,hogy nem együtt megyünk?
jan. 30. 10:23
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Keress magadnak te is valami hobbit. Attól, hogy van egy párod még nem kell összenőni. Időnként ő csinálja amit ő szeret, időnként te is csinálod amit te szeretsz és van amikor együtt csináljátok amit mindketten szerettek. Ez így teljesen normális és egészséges.
jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is eljárok egyedül bulizni, én vagyok a nő. A párom nem szereti ezeket.

De vannak azért közös programok is, olyanok is amiket ő kedvel jobban.

jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi közös nincs bennetek akkor össze se kellett volna jönni. Aki szerint nem normális hogy egy pár külön is el tud menni valahova, annak annyi a kapcsolata hogy non-stop ülnek egymás fején.
jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
Nincs bennetek semmi közös? Akkor mi a reteknek vagytok együtt? Jobb nem volt és így legalább van kivel dugni? Na ez az ami nagyon gáz, nem az hogy szerencsétlen évente elmegy nélküled 1-2 alkalommal koncertre, ahova te amúgy sem akarsz menni...
jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!