Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? Együtt saját vállalkozás de esetleg kevesebb bevétel vagy alkalmazotti mviszony jó és biztos bevétellel?

Figyelt kérdés
Saját ingatlan van, gyerek közös nincs, de nagyok és külön is élnek. Nincsenek óriási igényeink, nem járunk nyaralni (kiutaztuk magunkat). Ami bejönne a vállalkozásból az elég a napi életünkre. Nyugalmas és stresszmentes, szeretjük. Ha eljárunk az meg üzemanyag kiadás, stresszesebb mhely.
jan. 31. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Saját vállalkozás, naná.

De mindenképp legyen tartalék, ha valami gallyra megy.

jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Vállalkozást.
jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
😳😳 Voltam vállalkozó....ezerszer jobb alkalmazottnak lenni. B*szott sok stressz a vállalkozás! El vagy te tévedve, ha azt hiszed, hogy az kevesebb stresszel jár! Most ledolgozom a 8 orámat, es cseszek mindenre, vallalkozasban nem igy vam! Szamit az is, hogy milyen jellegu a munka. Ugyertem, pl baratnőm mükormos, egyertelmuen vallalkozas eri meg, én konyvelő vagyok - a büdös eletben nem leszek vallalkozó, a sok balfasz ügyfélre ráment az egészsegem! 3 éve multinál vagyok, lakasravalót megkerestem, tobbi nem erdekel!
jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A vállalkozáshoz belső motiváció kell, úgyhogy részemről az alkalmazotti, mégha xarabb is a légkör miatt.
jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3# szerencsére olyan jellegű hogy nincs stressz :-)
jan. 31. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

A leirtak alapján nem vagytok túl fiatalok (felnőtt gyerekek). Itt erdemes komolyan gondolni a nyugdíjra is.

Amugy a közös vállalkozas jobban hangzik, csak ha valamiert elakad, nem megy, akkor mindketten buktok.

jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5

Megol a kivancsisag, h mi az

jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6# a bukás max annyit jelent hogy nincs elég bevétel...de ettől nem tartunk , nyugdíj meg...komolyabb örökség majd 5-10 év múlva (remélebb nem előbb) lehetséges.
febr. 1. 08:13
 9/11 anonim válasza:
100%

Sajat vallalkozas

Meg ha tobb gonddal es kevesebb bevetellel is jar, az megfizethetetlen hogy nincs fonok, es magad ura vagy, magad osztod be az idodet.

febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# igen mi is igy gondoljuk
febr. 2. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!