Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ebben mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tehetnénk ebben az ügyben. Mindig elő jön a fáradtság páromnál.


Irodai munkája van 8tól 5ig es csak 10 percre van tőlünk, az itthoni teendők közösek.


Viszont ő éjjel 1ig van fent és 7kor kel. Azt mondja nem tud előbb elaludni.


Én azt tanácsoltam hogy igenis jöjjön fél 12kor aludni és vezesse ezt be, és át fog àllni kis idő után.


Most itthon volt több mint 1hónapot ebbe betegség is volt, de inkább pihenés, a héten kezdett dolgozni 3.ik napja de már fáradt..


febr. 1. 08:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mozgásnak eleinte az is jó, ha délután elmentek 1 órát sétálni kicsit tempósabban.Már az sokat segítene ezeken a bajokon szerintem. Illetve valaki írta az étrendet is, az is fontos-nem tudom miért lett lepontozva.
febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen de munka után nem akar sehova menni pláne ha hűvösebb van kint
febr. 2. 09:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez egy borzasztó lusta ember! Minél többet lustálkodik, annál alacsonyabb lesz az energiaszintje. Nem lesz hosszú életű.
febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11 vagyok, válaszodból arra következtetek, hogy ez az egész neki jó így ahogy van, csak téged zavar

Ha ez így van, akkor gondolkodj el a továbbiakon, mert ha ő maga nem akar megmozdulni, akkor nem tudsz mit csinálni. Nem egy kisgyerek, akit felöltöztetsz és elviszed, vagy lefekteted időben.

Ő elégedett az életével így, ahogy van?

febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14es ezt nem tudom h elégedett e. Talán igen vagy inkább csak belekényelmesedett és könnyebb a megszokottba lenni, talán hiányzik a motiváció.
febr. 2. 17:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha az nem elég motiváció neki, hogy szenvedsz mellette, akkor sajnos ő nem igazán szeret téged.
febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!