Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőként kérdezem,hogy előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérdezem,hogy előre jelez az valamit,ha egy férfi 32 évesen még nem élt komoly kapcsolatban, sőt barátnője sem volt,csak annyi,hogy egy fesztiválon elveszítette a szüzességét és kész?

Figyelt kérdés
Ilyen pasi akar elhívni randizni, ráadásul háza is van,ennek ellenére mégis a szüleivel él...Nekem ez gyanús. Akkor mit keres, háziszolgát?
febr. 3. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Neked nem érdemes szerintem igent mondani erre a találkozóra, hogyha ennyire előítéletes vagy.
febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem,ez sok nőnek furcsa lenne...nem csak nekem.
febr. 3. 15:34
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
32 éves nő aki otthon él az szintén gyanús kérdező? 🤨
febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Itt a hangsúly azon van,hogy 32 éves,és egy fesztiválon veszítette el a szüzességét,és annyi? 26 évesem? És azóta semmi szex, vagy bármilyen kapcsolat? Érdekes..
febr. 3. 15:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmégy vele randizni,megismered,aztán eldöntöd hogy kell-e neked ez a férfi vagy nem. Lehet hogy egy párkapcsolatra teljesen alkalmatlan figura de az is lehet hogy találtál egy csiszolatlan gyémántot akivel boldog lehetsz amíg meg nem haltok. Egy esélyt megér szerintem.
febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ettől még nem red flag nekem. az enyém 48 évesen sosem élt együtt nővel 2 hosszabb kapcsolata volt de otthagyták. Jobb mint bármelyik eddig.
febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Annak azért oka van, ha valakinek még soha nem volt kapcsolata és már 30 felett van. Lehet vele van valami, ami miatt mások nem jöttek össze vele, de persze az is lehet, hogy teljesen normális, egyszerűen csak vagy sokáig nem is keresett barátnőt, mert mondjuk a tanulmányaira, majd a munkájára koncentrált vagy önbizalomhiányos és visszahúzódó volt és azért nem is nagyon mert próbálkozni fiatalabb korában, de most már készen állna. Vagy persze ott van az is, hogy valaki nem akar megállapodni és csak kalandjai vannak, de ez rá nem igaz. Ha szimpatikus, akkor szerintem adj egy esélyt neki, aztán ha valami mégsem oké vele, az a randin úgyis kiderül és max nem találkozol vele többet.

Abból, hogy nem volt még kapcsolata, szerintem egyáltalán nem következik, hogy csak ingyen cselédet keresne, simán lehet, hogy tényleg őszintén szeretne kapcsolatot, csak eddig valamiért nem jött össze. Inkább azzal lehet próbléma, hogy nincs kb. semmi tapasztalata nőkkel, de ez sem jelenti feltétlenül hogy ne tudna belerázódni és biztosan nem működne. Nekem is kicsit furcsa lenne és lennének kétségeim, hogy mennyi esély van rá, hogy működjön, de ha ezt leszámítva tetszik és látsz rá esélyt, hogy legyen belőle valami, akkor szerintem menj el vele egy randira és majd meglátod.

febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
170 kg volt akkor....hogy ez befolyásolta-e nem tudom,de gondolom jóval kevesebben néztek rá,és álltak szóba vele mint most,hogy ledobott 20-30 kg-ot.
febr. 3. 15:56
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Te már elítéled. Hagyd őt békén inkább. Jobban jár nélküled.
febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát eléggé előítéletes vagy. Vagy ismerd meg és meglátod és ha nem jön be elküldöd. De számtalan nő is van aki 30+ otthon lakik és momdjuk esetleg egy komoly kapcsolata volt. De ismerek olyat ako 27 évesen vesztette el a szüzességét és nem semmi baja nem volt szimplán csak úgy döntött a leendő férjével lesz. Szerintem ebbe nem kell többet belelátni. Ha megismered és defektes oké ez van. De ismeretlenül elítélni. Ha meg lett volna 30 csaja azért ítélnéd el
febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!