Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőként kérdezem,hogy előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérdezem,hogy előre jelez az valamit,ha egy férfi 32 évesen még nem élt komoly kapcsolatban, sőt barátnője sem volt,csak annyi,hogy egy fesztiválon elveszítette a szüzességét és kész?

Figyelt kérdés
Ilyen pasi akar elhívni randizni, ráadásul háza is van,ennek ellenére mégis a szüleivel él...Nekem ez gyanús. Akkor mit keres, háziszolgát?
febr. 3. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

Igen, elég sok mindent előre jelez.

1. Valószínűleg anyuci pici fia aki a háztartást 100%-ban a nyakadba akarná zúdítani.

2. Tök tapasztalatlan, nagyon szar lehet vele a szex, és senkinek nincs kedve tanítgatni egy 30+-os faszit.

3. Nincs párkapcsolati tapasztalata. Nem véletlenül kezdik el próbálgatni a kapcsolatokat már kistinik is, hiába tudják hogy nem együtt fognak megöregedni. A tapasztalat szerzés nagyon fontos, én mindből tanultam valamit amitől utána okosabb lettem. Egy ilyen emberrel szerintem 2 héten belül szétmennétek. Aki teljesen tapasztalatlan az keressen hasonló szinten lévő párt és fordítva, máshogy semmi értelme szerintem, francnak sincs türelme ehhez.

febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Küld el neki ezt a kérdést, hogy önerőből le tudjon szarni pls!
febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
#11 Lehet hogy segít egy csomót otthon a háztartásban. Lehet hogy tapasztalatlan a szexben de néhány hét után jobb lesz az ágyban mint sok férfi aki már 20 éve házas mert ehhez legalább annyira érzék kell mint tapasztalat. Rengeteg semmirevaló szexuális analfabéta ferfi van a tapasztaltak között is. A nagy párkapcsolati tapasztalatokkal meg szintén segget lehet törölni ha a párok fele néhány éven belül elválik.
febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazi csúcsfogásnak tűnik
febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezek alaptalan félelmek, valamiért így hozhatta a sors. Nekem 28 évesen lett komolyabb kapcsolatom és csak úgy akartam elveszíteni, addig mindenki átvert. Párom sem talált és ehelyett kalandokba vetette magát, majd én lettem neki az egyetlen kapcsolat. Ráadásul idősebb nálam és nem ő volt az az első nekem. Tehát össze lehet rakni a különbséget. Egyikünk sem ronda, még konkrétan bitang-sokat harcoltunk is egymással-egymásért egy társaság miatt, és barátaim szerint példamutatók lettünk a végére. Erről ennyit.
febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!