Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az oka annak,ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak,ha valakivel komoly kapcsolatba kezdek pár nap után elkezd zavarni a jelenléte? Eddig 3 kapcsolatom volt,és mind a háromnál ezt éreztem. 28/n

Figyelt kérdés
Úgy éreztem mind a háromnál,hogy már az elején sem volt meg az a hatalmas tűz, meg a rózsaszín köd,amit mindenki emleget.Egy idő után annyira nyomasztani kezdett a rossz kapcsolat,hogy eleinte depressziós lettem, majd szakítottam.Egyiknél sem azt kaptam,amire számítottam az együttélés során.Utolsó pasimmal beszéltem erről,és azt mondta,hogy én a sztenderd párkapcsolati dolgokat akarom hozni, mert másokat akarok ezzel utánozni. ( ő külön szobát akart, külön programokat,a testiség sem volt fontos neki,és még ezer másik dolog).Sokszor úgy érzem,hogy csak egy bizonyos ideig vagyok képes arra,hogy elviseljem,toleráljam más jelenlétét, és ha valaki nem úgy csinál dolgokat,ahogy én otthon megszoktam, akkor az mehet a levesbe,és csak veszekszem az illetővel,meg frusztrál,hogy ott van. Nem bírok senki mellett megmaradni,mert egy idő után mindenkit szégyellni kezdek,mintha nem is tudom ki lennék..Pedig a valóságban nem vagyok nagyképű, inkább visszahúzódó,és szolid akinek kevés barátja volt élete során. (nem a természetem miatt). Legtöbbször azt érzem,hogy annyira különbözök mindenkitől,hogy azért nem tudok beleilleszkedni egy kapcsolatba. Ha párkapcsolatban is vagyok,folyton kitalált férfiakról ábrándozom,nem arról,akivel épp vagyok. Mi lehet ez,vagy miért alakult ki?
2023. ápr. 30. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes. Mi a francnak erőlteted, ha nem vagy szerelmes? Szerelem nélkül ez van, idegesítő mindenki a privát szférában.
2023. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint soha nem voltam még szerelmes. De akkor ezen a téren nagyon nagy gond van ezen a téren.Eleinte mindig azt hiszem,hogy az vagyok, aztán az összeköltözés után meg már hagynám is az egészet.
2023. ápr. 30. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egyiknél sem azt kaptam, amire számítottam"


Ez az oka, és valószínűleg nem voltál igazán szerelemes még..


"ő külön szobát akart, külön programokat,a testiség sem volt fontos neki"


Ezek után az lenne a fura, ha nem ábrándulnál ki.



Szerintem nincs veled baj, csak több időt kellene adnod az ismerkedési szakasznak.

2023. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azert az exed utan, amiket leirtal, nem hinnem, hogy veled van a gond. A legtobb ember a sztenderd dolgokat akarja, neki kellene specifikusabban ismerkednie, ha o nem, mert igy 10-bol 8 novel nem lesz normalis kapcsolata.

De ja, ha te meg nem vagy annyira oda a masikert, akkor nem ertem, minek erolteted. Mindenkivel ugy koltoztem ossze, mert azt akartam, hogy folyamatosan egyutt legyunk es ok is ezt akartak, es ismertuk egymast mar elegge, senkinel nem ertek olyan meglepetesek, ami miatt kiabrandultam volna. Szurjel jobban te is, nem kotelezo akarkivel osszejonni.

2023. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Osszekoltozes utan azert mindig jelentkezik egyfajta megszokas, hiszen a masik mindig ott van, nem kell varni ra, nincs randi. Ez az elejen meg izgalmas is, aztan meg megszokod, mint mindent. Ezzel nincs semmi baj, ez a kapcsolatok termeszetes velejaroja.

Az viszont nem, ha ennyire elteroek az igenyeitek valakivel. Szoval olyat keress, akivel hasonlo elkepzelesetek van a kapcsolatrol. De a pillangokat ne kergesd orokke, mert elmulnak.

2023. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl hamar költözöl össze.
2023. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!