Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan házi(ház körüli)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan házi(ház körüli) munka, amit a párod még sosem csinált?

Figyelt kérdés
febr. 4. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Vagyis nem tudok róla.
febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

exem porszívózás


elképesztően rá tudott feszülni, hogy csak én porszívózhatok, miközben folyamatosan hullott a hosszú haja, tehát konkrétan utána takarítottam


egyszer merészeltem felszólalni hogy ebből elég volt, porszívózza a saját haját, és akkor azt hittem, nagyon kiállok magamért... nos, a kiakadásomnál is nagyobb kiakadást rendezett, kb. hogy hogyan merészelek fellázadni az ellen, hogy én porszívózzak... így hát folytattam tovább ÉVEKIG NÉMÁN


ennyit a köcsög férfiakról és a feministákról :DDDDDDDD


F

febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nálunk megbeszélés alapján megy. Ő sosem takarít, mert én imádok takarítani, cserébe 90% ő főz 🙂

Favágás csak ő.

febr. 4. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinti munkát nem nagyon csinál a párom még járdát is ritkán csak kb negyedévente egyszer.

F

febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

3 év alatt, mióta együtt élünk :

Nem főz,nem süt, nem mosogat, nem porszívózik, nem tesz mosni, nem tereget, nem hajtogat, nem pakol

Egyszóval ami házimunka, az az asszony dolga, nehogy már ő csinálja

febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem utál ágyneműt húzni, így azt mindig én csinálom. Én porszívózni utálok, így azt ő csinálja. Valahogy eddig mindig kiegészítettük egymást ebben is.
febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőszobát csak én takarítom, bár tény, hogy próbálja tisztán tartani, tehát áttörli, ha valamit odakoszolt. Én a gumis lepedőt utálom felhúzni, azt ő csinálja, illetve kinti ablakpucolást, mert sokkal magasabb nálam. A hűtőt szerintem még sosem pucolta ki, a fűnyírást viszont eddig csak ő csinálta, most már jön valaki nyírni.
febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Torta sütés, hűtő kimosás, szekrény és ajtók lemosás, tükör lemosás, csempe lemosás, felmosás, függöny kimosás. N
febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggelig sorolhatnám
febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!