Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket is zavarna ha a párotok szeret meztelenkedni a lakásba?

Figyelt kérdés
Mivel csak ketten élünk ezért szeretek meztelenül szaladgálni nem is teljesen meztelenül egy bugyi volt rajtam. Tegnap rám szólt hogy azért a konyhába ne szaladgáljak így ez nem illő, össze is vesztünk ez miatt. Fejéhez vágtam hogy ezek szerint undorodik tőlem, meg hogy más férfi örülne ha a barátnője így szaladgálna.

febr. 11. 00:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
57%

"Akkor jó láttom a helyzetett valószínűleg már nem talál vonzónak."


Ha mindig így lát, egy idő után megszokja. Azért érdemes egy kicsit felöltözni, mert az beindítja az egészséges férfi fantáziáját.

febr. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazan erdekelne.. bar egy ido utan lehet megoli az intimitast mert hozza szokik a ferfi es mar a tet keves lesz a vagyak keltesere.
febr. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
69%

Mindegy, hogy tél vagy nyár van én meztelen vagyok. Jobban érzem magam.


10-es, hát alapon nyitott ablak mellett vagyok most is, és bizony a tavasz se kellemes nekem, nyáron full légkondi, kültéren vizes permet spay.

De van, hogy az egész hajam telibe borítom vízzel.


A biciklizésemet pedig éjjelre teszem át, hogy a napi km meglegyen.


Csajszi, figyi. Ha ennyire zavarja legalább kérdezd meg őt, hogy miért?


Hallgasd végig és kérj érveket, okokat, hogy tudd miért is zavarja őt.


Aki exemet zavarta magamra tekertem a kis plédemet vagy törölközőt, vagy az ő jó nagy pólóját. Azt cső. De ő legalább ki is fejtette a dolgokat.

(Szézmentünk, mert rájött az, hogy gyereket akar, jómagam pedig nem. Pedig leszegeztük, hogy egyikünk se akar...)


Alap az, hogy meg tudd beszélni a pároddal a dolgokat, mert ha ez nem megy, akkor már halálra van ítélve a kapcsolatotok.


Rengetegen vannak egymásban minuszban, ha érted mire gondolok... De nem tudják megbeszélni a dolgokat?


Nonszensz ez számomra.

febr. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%
Egy szuz luzer persze azt fogja irni "mivel tapasztalatlan" hogy ez milyen jo.. de egy olyan ferfi akinek volt par novel dolga tudja hogy megoli az izgalmat hosszu tavon.
febr. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%

mi van mit öl meg???


pont hogy még több sex lenne le kerülne az a bugyi is gyorsan.


de m1. csak papucsot vegyél fel nehogy felfázz

febr. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Oldfire ***** válasza:
62%
De, jó is lenne, ha nekem volna ilyen párom.
febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
41%
Vonzó lehetsz de ő meg nem férfi.
febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%
Zavarna. Tudod a krémest is szeretem, sőt meg is kívánom, de ha folyamatosan odateszik az orrom elé, idővel már nem fogom. Heti egyszer előjátéknak tök jó, de folyamatosan már nem az.
febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%

18 al egyet értek.


Nekem sem jönne be ha valaki 0-24 ben meztelenkedne.

Megvan a maga szépsége mikor ki kell hámozni a másikat a ruháiból, vagy ha mondjuk egy csinos ruhát visel, és attól indul be az ember fantáziája.

De ha folyton meztelenkedne előttem, valószínűleg megölné az érzést.

febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok, bocsi, igaza van a fiúknak. Tényleg unalmassá válik, ha állandóan elöttem hintáztatja valaki a fütyköst. Egyszerűen olyan átlag, megszokott dologgá satnyul. Vegyél magadra egy laza valamit, ha nem akarod kinyírni a szexuális életed.


Nem illem kérdése, végülis otthon vagy, csak hosszú távon jobban megéri.

febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!