Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket is zavarna ha a párotok szeret meztelenkedni a lakásba?

Figyelt kérdés
Mivel csak ketten élünk ezért szeretek meztelenül szaladgálni nem is teljesen meztelenül egy bugyi volt rajtam. Tegnap rám szólt hogy azért a konyhába ne szaladgáljak így ez nem illő, össze is vesztünk ez miatt. Fejéhez vágtam hogy ezek szerint undorodik tőlem, meg hogy más férfi örülne ha a barátnője így szaladgálna.

febr. 11. 00:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%

Imádnám!

Nincs annál jobb mint pl meztelnül reggel kv-zni.

febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna :)
febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, és csatlakoznék hozzá a meztelenkedésben.
febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy a mai világban, amikor már egy fülpiszkáló is "okos" és kamera meg mikrofon van rajta, nincs olyan, hogy egyedül vagyunk otthon és nem lát senki. Csak szólok.:)
febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "nem illő"? Ki határozza meg, mi az illő és mi nem? Egy pár otthonában szerintem ők ketten döntik el, mi az illő. Arra nem hivatkozhat a párod, hogy mások otthonában vagy nyilvános helyen ez nem illő, mert NEM mások otthonában vagytok, és nem is nyilvános helyen. Vagyis ne hivatkozzon az "illemre", mint társadalmi elvárásra, amikor a saját elvárását próbálja rád tuszkolni. A párod önmaga az, aki nem szeretne téged otthon meztelenül látni, tehát vállalja fel ezt a döntését, és ne hivatkozzon arra, hogy "nem illő".


Nálunk speciel normális dolog az otthoni meztelenség, habár néhány szituációban nem kényelmes vagy nem higiénikus. De eszembe se jutna kifogásolni, hogy a párom otthon meztelenül van. Az meg hogy károsan hatna a szerelmi életre, a legnagyobb baromság. Ezek az állítólagos problémák csak annak a fejében léteznek, akibe gátlásosságot neveltek (ők vannak többségben). Meztelenkedni számomra a szabadság érzése; néha kicsit lökött dolog, de milyen unalmas is lenne az élet egy kis lököttség nélkül.

febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyugodtan légy meztelenül. S tisztázd vele, ez miért nem tetszik neki. Aki párban él és a másik ezt nem tolerálja, számomra elfogadhatatlan, hogy beleszól ebbe és megtiltja. Ez vmi prüdség, hogy nem látjuk szívesen a másikat meztelenül? Gyönyörű az emberi test. S nem csak erotikus ingert vált ki. Folyamatosan meg úgysem lehet szexelni. Vki íy szeret élni, természetesen. Engem a párom ruhában is megkívánt mindig a konyhában...a mosogatáskor szeretett legtöbbször "megtámadni". Soha semmilyen vágy csökkenés nem mutatkozott, amikor a nyári nyári melegben folyamatosan meztelen voltam a lakásban. Abban igazat adok, hogy izgatóbb ha van rajtad vmi tanga, lepel, de ezt a felöltözést meghagyhatod az esti ágyjelentekre és az is tud így különleges lenni.
febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mind a ketten meztelenül mászkálunk (most nem, mert hideg van).
febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Engemet nem zavarna
febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavarna, de egy idő után bizonyára csökkentené a vágyat, az izgalmat ahogy a 12. válaszoló is írta!
febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ez fantasztikus, sőt én otthon ugrálok örömömben,amikor a párom így végzi az otthoni teendőket. Nyáron csak egy bugyi, vagy max melltartó és bugyi.
febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!