Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket is zavarna ha a párotok szeret meztelenkedni a lakásba?

Figyelt kérdés
Mivel csak ketten élünk ezért szeretek meztelenül szaladgálni nem is teljesen meztelenül egy bugyi volt rajtam. Tegnap rám szólt hogy azért a konyhába ne szaladgáljak így ez nem illő, össze is vesztünk ez miatt. Fejéhez vágtam hogy ezek szerint undorodik tőlem, meg hogy más férfi örülne ha a barátnője így szaladgálna.

febr. 11. 00:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék...
febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a párod ne tartana már vonzónak, szerintem ennek inkább szocializációs okai vannak. Gyerekkorában otthon azt láthatta, hogy a meztelen test egy eltakarni való dolog, kicsit tabusítva lehetett náluk és ezt hozta magával a felnőttkorba is. Szerintem egyszerűen csak kényelmetlenül érzi magát ebben a helyzetben, ahogy pl. sokan kényelmetlenül éreznék magukat egy nudista strandon is. Ha a családjában a meztelenkedés nem volt egy megszokott dolog, akkor egyszerűen nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel és így ad hangot a zavarának.
febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
50%
32. Szerintem meg az a beteges ha egy csalad full puceran maszkal egymas elott. Gyerekkorban ez szexualis deformaciohoz vezet ameddigre eleri az erett kort..
febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#33 deformáció a te agyadban van
febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ha pasi lennék hogy állnék ehhez. De a pasim örül neki és külön ő kért erre engem még az elején
febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

#33

Szerintem meg egyik sem beteges, csak megszokás kérdése.

febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
50%

Pedig nekünk sem szokás. Én magamat nem érzem komfortosan ruha nélkül nyáron sem, így már neki sem annyira jó, és folyamatosan ingerelne engem az alacsony libidója mellett.


35/F

febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Naturista életmódot folytatók lévén szinte mindig meztelenül vagyunk itthon. A feleségem általában főzni is így szokott. Szerintem nincs ebben semmi illetlen.
febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!