Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanács?

Figyelt kérdés

Én is a barátnőm már napok ota veszekszünk mint a kutya és a macska!

Neki semmi se jó, bármit csinálok talál valami hibát.

Tegnap szex is volt minden harag és hiszti melett, de ma se lett jobb.

És a mai nap betelt a pohár és rákiabáltam hogy elég már ebből a hisztiből.

És most fenyeget hogy elköltözik meg hogy agressziv vagyok stb stb.

Soha nem kiabáltam vele pedig lett volna rá okom,bántani soha nem bántanám, mert aki egd nőt megüt az számomra nem ember.

Szeretem, imádom őt, de már túl sok a vita.

Akármin össze tud velem kapni



márc. 11. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Váljanak el az útjaitok... lehet te még szereted, de ő téged már nem! Ezért ugrik minden apróságra, s ezért köt beléd. Akit nem szeretsz azzal pokol együtt élni, bosszant minden amit csinál - na ez történik most a párod részéről.
márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs jövője a kapcsolatotoknak.
márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Engem is állandóan bsztatott az exem, hogy hisztizek meg nyavajgok, miközben tok normálisan mondtam el neki a problémáinkat. Persze, hogy a végére elegem lett belőle, hogy nem kezelt komolyan.

Nem lehet, hogy degradalod a problémáit? Ami miatt valóban mérges lehet ?

márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
"És most fenyeget hogy elköltözik..." - HAJRÁ!!!
márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!