Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom túl sokat akarja a sz@x témát és nekem ez már sok ?

Figyelt kérdés

Nem mondhatom neki mert abból mindig csak vita volt .

3 éve vagyunk együtt és ez örökös vita lesz szerintem



2023. okt. 17. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Szakíts, nehogy már még alá feküdj ha semmi kedved hozzá!
2023. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Szexelj többet !
2023. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
"Mindig vita volt" - 3 éve együtt. Ez komoly vagy trollkodsz?
2023. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Egy kicsit bővebben? Neked mi a túl sok?
2023. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy tényleg nem ártana tudni, hogy miről van szó. Naponta kétszer akar szexelni, plusz néha egy random orál, ha öt percig nem vagytok együtt, akkor szexchat... Vagy arról van szó, hogy havi egynél többször akarja csinálni? Eléggé nem mindegy.
2023. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Áá….tudod ki csinálná….

És ő amúgy figyelembe veszi a te szükségleteidet, álmaidat, érzéseidet, igényeidet????

Vagy csak te teljesíted az ő idióta ösztöneit?

2023. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem vicc meg trollkodas

Két hónapja amikor itt van napi 5-6 is keves lenne neki . Nekem ez sok es erőlteti ha azt mondom nem vita van belőle . És úgy érzem hogy én csak erre kellek már neki . (Ezért irtam h 3 eve egyutt )

2023. okt. 17. 21:38
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Így egy kicsit más a helyzet. Napi 5-6 iszonyú durva. Ha nem tudtok megegyezni, én lépnék. Bár én ezt se hagynám. Nem tárgy vagyok. Semmi életetek nincs?

#1, 0 infó mellett gáz, amit írtál.

2023. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne gáz? Ha egyszer neki nem esik jól és nem érti meg, akkor minek maradjon vele?


(#1)

2023. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lol, a szexualitás nem idióta ösztön. XD


Amúgy napi 5-6 az a legszerelmesebb tini időszakban is soknak számít, három év után meg elég extrém. Nem azt mondom, néha nekem is becsúszik a párommal egy-egy olyan nap, amikor valamiért folyton egymásnak esünk. De ELVÁRNI a másiktól, hogy ennyiszer rendelkezésre álljon az nettó önzés. Kb ugyanaz, mintha valaki arra kényszerítené a párját, hogy havi egy alkalommal elégedjen meg.


Szóval kérdező, beszélj vele erről...


Én nem azt mondom, hogy néha nem lehet a párunk kedvére tenni akkor is, ha kevésbé van hozzá kedvünk, de nehogymár rendszer legyen abból, hogy "kényszerből" meg rábeszélés miatt szexelsz. Nagyon nem ok.

2023. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!