Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » En vagyok tul sok hogy ossze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok tul sok hogy ossze akarok koltozni?

Figyelt kérdés

Eddig tesommal voltam alberletben hogy konnyebb legyen anyagilag. Elkezdtem dolgozni, szeretnek osszekoltozni a baratommal. O a szuleivel lakik, nekem ezzel nem is lenne gond. Kicsit kicsi a szobaja, de elfernenk benne, szulei is szeretnék hogy odakoltozzek. Engem elhanyagolt a csaladom, csak a baratom tud megnyugtatni, hianyzik a szuloi torodes amit nem kaptam meg, ezt az o szulei es a parom potoljak, ezert is lenne jo osszekoltozni. Ugy erzem parom mellett van ertelme az eletemnek, akkor vagyok boldog igazan ha hozza mehetek haza. Aztmondta tavasz vegere megprobalja elintezni az osszekoltozest mert ez nem mehet egyszerre, hirtelen.

Sok vagyok vagy ez a normalis 5 ev utan?

23/L


márc. 12. 06:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarnak eltartani ha épp nem lenne munkád. Csak amig fizetsz náluk.
márc. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Munka elott is mondtak hogy menjek oda de nem akartak fix fizetes nelkul. Mostmar ugy erzem 8 ora munka uta hogy a paromhoz mennek haza szivesen, nem a tesomekhoz.
márc. 12. 06:25
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha az a perspektíva hogy 5 év után a szülőkkel éljetek akkor ott nagyon nagy baj van.
márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"Azt mondta tavasz vegere megprobalja elintezni az osszekoltozest mert ez nem mehet egyszerre, hirtelen". - Korábban meg mondta, hogy menj oda. Mi nem megy "hirtelen"? Ezen mit kell tavasz végéig próbálkozni megoldani?


Miért nem külön mentek egy albérletbe, vagy költözik ő oda hozzátok,a hol most a tesóddal laksz? Miért az az egyetlen opció, hogy oda akarsz befurakodni, ahol ő is gyerek státuszban van, a gyerekszobájába, ami így is kicsi? Nem gondolod, hogy ez nagyon gáz eleve, az meg pláne, hogy most, hogy rákaptál a dolgora, gyakorlatilag viszakozik azzal, hogy "megpróbálja" tavasz végére? Ugyan mit? Kipakolni két fiókot a cuccaidnak, az tart eddig?

márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azta te egy türelme nő vagy.


Nem vagy sok de saját albérletbe kéne menni nektek kettőtoknek.


Az én exem már fél év után rágta a fülem hogy költözünk össze hogy nekei jobb legyen anyagilag. Te ehhez képest nem vagy sok sőt diszkrét vagy.

márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnod kell, hogy a szülői szeretet senki nem tudja rendesen pótolni. Az a baj, hogy így majd azt várod el minden kapcsolatodban, hogy pótolja azt, amit nem lehet. Ezzel eleve kezdened kellene valamit. Szerintem érzi a srác, hogy ez így nem oké és ő nem akar senkit pótolni, hisz nem ezért van. Aki ilyen az tapadós, 0-24 a másiknak ír, hívja, vele akár lenni, csak vele foglalkozzon a másik. Ez senkinek sem kell.
márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azert nem megyunk kulon albiba mert o nem akar.. nem tapadok ra 0-24, van kulon eletem, csak jolesne valakihez hazamenni, valakire fozni, egyutt elaludni, stb.
márc. 12. 09:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De a pasidnak ez nem annyira fontos. Főleg, hogy ott vannak a szülei akik ezeket mind megcsinálják. Ha én lennék a srác helyében, hiába szeretem a másikat, akkor sem akarnám, hogy oda költözön valaki, mivel így is kicsi a szoba és kell a saját tér. Ha te most odacuccolsz, akkor nem marad neki semmi szabadsága. Megkérdezted őszintén tőle, hogy ő mit szeretne? Mit lát benne előnynek és hátránynak?
márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy túl sok, inkább az igényed túl kevés hogy megfelelő lenne neked a pasid gyerekszobájába beköltözni a szülei mellé, mint gyerekek.
márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

5 év után, már az esküvőt kéne tervezni.

Komolyan a gyerekszobájában, a szülei házában képzeled el a jövőtöket?

Ha most odaköltözöl, örökre ott ragadtok, sosem fogtok külön költözni, normális párként együtt élni.

márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!