Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » En vagyok tul sok hogy ossze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok tul sok hogy ossze akarok koltozni?

Figyelt kérdés

Eddig tesommal voltam alberletben hogy konnyebb legyen anyagilag. Elkezdtem dolgozni, szeretnek osszekoltozni a baratommal. O a szuleivel lakik, nekem ezzel nem is lenne gond. Kicsit kicsi a szobaja, de elfernenk benne, szulei is szeretnék hogy odakoltozzek. Engem elhanyagolt a csaladom, csak a baratom tud megnyugtatni, hianyzik a szuloi torodes amit nem kaptam meg, ezt az o szulei es a parom potoljak, ezert is lenne jo osszekoltozni. Ugy erzem parom mellett van ertelme az eletemnek, akkor vagyok boldog igazan ha hozza mehetek haza. Aztmondta tavasz vegere megprobalja elintezni az osszekoltozest mert ez nem mehet egyszerre, hirtelen.

Sok vagyok vagy ez a normalis 5 ev utan?

23/L


márc. 12. 06:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Te össze akarsz vele kötlözni.

Ő 5 év után sem akar veled lakni, és most, hogy oda akarnál költözni hozzájuk (wtf, feladnád az önálló életviteledet, hogy beköltözz egy családhoz a pasid gyerekszobájába?!), kifogásokat gyárt, hogy maaaaaaajd.

Mi nem elég világos azon, hogy ő hogy nem akar veled élni?

márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem koltoznek a pasim szuleihez, es kesz. 23 evesen el lehetne menni kulon alberletbe, de ugy latszik a pasi nem akar annyira veled lenni, mint te vele.
márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasid gáz. 5 év után már rég nem itt kéne tartanotok, hogy a gyerekszobájába nem akar beengedni. Mások ilyenkor már évek óta együtt laknak, házasodnak, gyereket vállalnak. Elég fiatalon jöttetek össze, ez is baj lehet. Elég halottnak tűnik így a kapcsolat.
márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

csak jolesne valakihez hazamenni, valakire fozni, egyutt elaludni - az ugye megvan, hogy NEM hozzá mész haza, hanem ODA, ahol Ő LAKIK.


Az együtt alvás pipa, minden mást csinál az anyja 99%.


Számomra az marha nagy reflag volna, hogy a másik nem akar összeköltözni, hanem én lakjak az anyjáékkal együtt :D Hát persze. Rúgnám ki páros lábbal.

márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Barátaim egyébként 15 éven át güriztek, nagyon fiatalon jöttek össze, és addig tartott életkörülményt összehozni. De kitartottak egymás mellett. Most tényleg ekkora probléma néhány hónapot várni?? Itt tényleg azt kell számításba venni, hogy fiatalok vagytok és most kezdődik az életetek. Nekem 23 évesen sehogyan sem kezdődött.
márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem konkrétan mamahotel és kicsit nagyobb helye lenne, nem lenne gáz. De nem tudunk konkrétumokat.
márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!