Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutált a párom?

Figyelt kérdés
Hat éve vagyunk együtt az élettársammal. Nagyon nagy, boldog szerelemnek indult és egyszer csak fordult minden. Szétmentünk többször, de most van először az, hogy végleg szakítani akar. Bármit megtennék, hogy megmentsem a kapcsolatot. Szeretem nagyon, ő azt mondja, már nem szeret engem. Teljesen kétségbe vagyok esve. Az ő házában lakom, az ő városában alakítottam ki az életemet, de holnapig szeretné, ha elcuccolnék.
márc. 18. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret akkor nem lehet mit tenni.
márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen ☹ ha már nem szeret akkor nincs mit tenni el kell engedni.
márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha ilyen sietős neki, hogy elköltözz, akkor inkább más van a képben. Az érzések nem "hirtelen fordulnak át". Még ha el is múlt a szerelem, mi az, hogy egyik napról a másikra cuccolj el évek után? Mégis hova, hogyan? Még ha van is penze az embernek kaucióra, albérletet találni hetek, honapok is lehet... Némely ember mintha másik dimenzióban élne, komolyan.
márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, menjek vissza a szüleimhez. Ők nem laknak innen nagyon messze, de úgy érzem, abban tönkremennék. Tesóim is még otthon élnek. Hirtelen tényleg csak oda tudok menni, ha viszont albérletet keresek, az bele fog telni pár hétbe, valóban.
márc. 18. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el mert nem szeret.
márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mondta neked először, hogy szeretné, hogy holnapig elköltözz?


Mi volt az az ok, ami miatt "szétmentetek" már többször is korábban?

márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom, te vagy a nő...

Mennyi idősek vagytok?

Attól tartok, eleve komoly gondok vannak...

márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma mondta, hogy költözzek el. Igazából nem tudom, miért mentünk szét korábban. Apró dolgokból voltak nagy viták, amiknek végül se füle, se farka nem volt, de ő azt mondta, neki sok volt. Nem akarom rátolni a felelősséget, de nem túl nyugodt természet, így többnyire ő indította el a veszekedéseket. Harmincasok vagyunk mindketten.
márc. 18. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez gusztustalan, én egyik napról a másikra nem követelnék ilyet!
márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell soha a pasihoz költözni.Mert előbb utóbb a másik gondol egyet és takarodó van.

Nem kell heteket várni,kisvárosban élek,itt is hirdetnek úgy lakásokat,hogy akár már másnap költözhető.Ha van rá pénzed,akkor vegyél ki egyet,most tök mind1 milyen színvonalút,a lényeg,hogy ne tedd ki magad a további megalázó helyzetnek.Vagy ha semmiképp nem megoldható,menj el ha van olyan barátnődhöz esetleg vagy a szüleidhez,ha tényleg nincs más.Esélyes,hogy van már valakije.

márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!