Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem ebbe belerokkanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ebbe belerokkanok idegileg,és testileg is,mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal megvettünk egy idősebb házat. Az én nagyszüleim idősek,és messze laknak,nem tudnak jönni segíteni nekünk.Viszont az ő szülei ígérték,hogy segítenek, (ők is a faluban laknak), viszont senki nem jön semmit segíteni,és a barátom sem csinál semmit. Mivel még nem illeszkedtem be, így nincs teljes állású munkahelyem, 4 órában vagyok. Amit tudok csinálok,mikor hazajövök,de a barátom sem mozdítja füle botját sem,hogy bármit is megcsináljunk, egy magam kevés vagyok mindenhova..Nem panellakás, hanem rendes,vidéki ház, nagy kerttel. Mindent ki kellene tisztítani, rengeteg volna vele a munka, de egymagam nem tudom megcsinálni. Mit tegyek? Nem nyaggathatom a szüleit sem,hogy jöjjenek segíteni, bár ha nagyszüleim nem lennének messze már rég jöttek volna, minden ellenvetés nélkül. Egyébként,barátom szülei ragaszkodtak ennyire ehhez a házhoz, mert,hogy közel is van,meg minden majd ők jönnek segíteni,kipofozni, amiből semmi sem lett.Már akkor is ágáltam ellene,hogy ez legyen megvéve,de hát olcsó volt,kapni kellett az alkalmon....Rá is faragtam vele,nekik köszönhetően. De az,hogy a barátom is nagy ívben tojik rá,az már sok nekem egy kicsit. Mitévő legyek? Hagyjam itt emiatt?
márc. 20. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Fizesse ki a tulajdonrészed és lépj le.
márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Még egy pont az egyes válaszra.
márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp érzem.
márc. 20. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak gondolj bele, mi lesz később ha most tojik mindenre.
márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott a francba! Fizesse ki a részedet és menj el onnan. Ha nem tud fizetni, akkor el kell adni a házat és abból ki tud fizetni. Ha a párod ennyire idióta, hogy nem képes csinálni semmit sem, akkor ez később csak rosszabb lesz.
márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és a tanácsokat is! Így fogok tenni,mert ez nem állapot.
márc. 20. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megköti magát, és nem akarja csak azért sem eladni, akkor bíróságon kérd a közös tulajdon megszüntetését. Akkor egyből bele fog egyezni.

(De remélhetőleg nem lesz rá szükség, és kifizeti a részedet).

Ne maradj ott!

márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!