Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire zavarna ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ha a párod minden nap sétálni hívna?

Figyelt kérdés
Sport helyett sétálok napi egy órát kb. Barátnőmnek is kellene mozogni orvos mondta neki. Ezért is hívom hátha legalább ezt, ha már nem sportol..de nem jön.
márc. 20. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én örülnék neki. A séta jót tenne, de annak például lehet jobban örülnék, ha kerékpároznánk.
márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez ok.
márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
összejöttél egy elhizott nővel most meg csodálkozol hogy nem akar mozogni, mi volt a koncepció?
márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem zavarna, mondjuk én olyan vagyok, hogy ha napi 1,5-2 óra séta az erdőben nincs meg, akkor feszült vagyok, ha ezen elfoglaltságom közben tudnék néha beszélgetni a párommal az pozitív lenne.


Próbáld rábeszélni vhogy, ha már orvos is mondja neki az gáz. Pár hónap után úgy megszokná hogy hiányozna neki ha nem menne.

márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne, de egyszerűen hulla vagyok, mire haza érek. Vegyél le a válláról terheteket. Ezért megoldom azzal, hogy letettem az autót. Próbáld motiválni.
márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretek sétálni, így nem lenne gond, sőt, szerintem szuper program és valóban egészséges, főleg, ha nem csak andalgás, hanem valóban jó tempójú séta.

De, ha nem szeretném alapvetően és csak vegzálva lennék vele, akkor értelemszerűen nem lennék boldog tőle.

Nem is értem ez miért kérdés. Ha valakit olyannal nyaggatsz, amit rühell, azzal csal feldühíted, frusztrálod, akkor is, ha az ő érdeke lenne.

Nem gyerek, ha nem akar, nem fog menni. Annyit tehetsz, hogy otthagyod, ha neked ez így nem felel meg és ő más irányba se hajlandó mozdulni.

márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt kövér mikor össze jöttünk.

Szeret sétálni, régen legalábbis így volt.

Veszek le terhet róla ez egyértelmű. Motiválni már próbáltam. Csak megkerdezem jön e, bár tudom a választ.

márc. 21. 08:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet: együtt lennétek, beszélgethetnétek, a levegőzés-mozgás mindenkinek jó.
márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem jön soha, ma sem..
márc. 21. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Veled még jó hogy nem...
márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!