Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan hoznátok fel ezt a témát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoznátok fel ezt a témát?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk egyutt, kulon lakunk, mert én nem bírom a lakást, kertes házban laktam mindíg is. Mar beszeltunk osszekoltozesrol, gyakran toltok nála időt, de rendesen összeköltözni kertes házban fogunk. Gyujtogetjuk a pénzt, de úgy érzem halogatva van. Marmint mondjuk hogy egy év múlva esedékes lehetne, de az az egy év fél éve is egy év volt.

Sajnos ebbol a szempontból nagyon akaratos vagyok, mert aki volt hasonlo helyzetben, tudja mennyire kínszenvedés tud lenni egy lakás. Szeretem a kertet, az udvart. Ő is ilyen korulmenyek kozott szeretne csaladot alapitani ha eljon az ideje, bár ő nem bánná, ha már azelott esedekes lenne a baba. Nekem sajnos ez kizart. Nem szeretném hogy azt érezze sürgetném, de jó lenne tisztaban lenni a dolgokkal, hogy mit várhatok. Tudunk ezekrol beszelni, de sajnos az utobbi időben voltak vitáink nem csak ezzel kapcsolatban, amit szerencsére oldunk. De néha attól tartok valahogy nem halad a kapcsolatunk. Nem azt mondom, hogy azonnal keressunk házat, hanem hogy tudjam feleslegesen reménykedek-e.

Koszonom az ertelmes valaszokat.

Én 29 ő 30



márc. 22. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt halogattok?
márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Eddig azért, mert a pénzét befektette (nem hülyeségbe), azota pedig azert mert spórolni kell még egy kicsit. Valamint utóbbi időkben ugy nyilatkozott hogy szerinte a lakas is megfelel az első par évben, ha csaladot alapitunk is.

Mint írtam, nem azonnal szeretném csak tudni hogy mennyire kozos a cél és egyaltalan nem tudom hogy reagaljam le ha ő valóban azt gondolja majd sodródunk és úgy is az lesz a vege hogy jó pár évig marad a lakás.

márc. 22. 17:47
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

"kulon lakunk, mert én nem bírom a lakást"

Ne haragudj, de te magad mondod, hogy temiattad laktok külön. Rég együtt élhetnétek, csak neked fontosabb az udvar, mint a párod. Nem tudom akkor, pontosan mit vársz tőle, és azt sem értem, miért nem tudod tőle normálisan megkérdezni.

márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

Itt ki a férfi és ki a nő?

Egyébként szerintem túl van lihegve részetekről ez az egész. Gyereket akkor kell vállalni amikor jön. És azért kell költözni mert jön.

Hányan meg hányan ábrándoznak kertes családi házról, aztán amikor az ott van, nem jön a gyerek. Na pafff.

Őszintén szólva ma örül az ember ha van egy ingatlana. Oda kell vállalni gyereket ahova tudtok, mármint anyagilag.

márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Számítottqm ilyen válaszra, hogy miattam nem élünk együtt, de nem tehetek róla, hogy belebolondulok a négy falba. Kávézóba hiába ulnék be egyedul. Terasz nincs, a padokon néha hajlektalanok ulnek reggelente. Pedig egyalatalan nem lepusztult hely. Voltam mar itt huzamosabb ideig, de nem nekem való pedig próbáltam, nagyon próbaltam alkalmazkodni.

Nincsenek olyan anyagi gondjaink hogy nem lenne reális a családi ház idővel.

márc. 22. 18:04
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Most nekem nem világos, hogy te is saját családi házban élsz, vagy még a szüleiddel? Mert ha az előbbi, akkor felmerül a kérdés, hogy eddig miért nem költözött ő hozzád, ha te ennyire nem bírod a sima lakást? Addig ki is adhatná az övét és az már megint plusz pénz lenne. Bár az, hogy három éve együtt vagytok, (és ezek szerint) még egy percet sem éltetek együtt, de már közös házat és gyereket terveztek...az szerintem iszonyúan felelőtlen dolog minden szempontból.
márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem akarsz panelházba menni, akkor döntened kell, hogy marad minden a mostani állapotban, vagy szakítasz. A mostani lakásba nem férnétek el ketten, a panelt pedig bérbe adhatná a fiú?
márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

" a pénzét befektette (nem hülyeségbe), azota pedig azert mert spórolni kell még egy kicsit. Valamint utóbbi időkben ugy nyilatkozott hogy szerinte a lakas is megfelel az első par évben, ha csaladot alapitunk is."


Tehát ő dönt és intézkedik nélküled is, te pedig vársz és reménykedsz.

Ez nem OK.

márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

"Hogyan hoznátok fel ezt a témát?"

Nem tudod megbeszélni vele, hogy mit mikor és hogy akartok?

márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

"úgy érzem halogatva van"

Szerintem jól érzed. Te akarod, ő nem. Meddig tudsz és akarsz várni, és mire?

márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!