Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan érezheti jobbnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezheti jobbnak a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Egyre többször érzem hogy nem értem a gondolkodását barátnőmnek.


Azt érzi hogy jobb lett a kapcsolat. Miközben ideig óráig van változás de visszaáll minden.


Például ilyen dologban kértem őt h legyen változás:


- pl ne temetkezzen minden nap a hobbijába mert ilyenkor semmi mással nem törődik és rám marad minden

- kicsit kezdjünk mozogni, pláne ő mert neki kellene is


Tudom hogy idő kell a változáshoz de nem tudom szerintem nem nagy kérések ezek.


márc. 23. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Magaddal törődj es magadnak oszd a napodat, ne egy másik embernek.


Ha nekem megmondaná vki mit csinaljak mit ne ki is vágnám. Nem a főnököm senki.

márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Basszus, nem bírsz már magaddal? Lassan egy évtizede pocskondiázod itt azt a nyomorult csajodat! Mondjuk azt se értem, őt mi tartja még melletted...
márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi jobbnak a kapcsolatot ő se. De tudja, hogy ez a feltétele, hogy végre legyen gyerek, tehát azt hazudja, hogy szerinte igenis jobb lett.

Addig nem nyugszik, amíg nem lesz gyerek. Tudja ő is, hogy be fogod adni a derekad, csak ne szakítsatok, mert nem fogsz kelleni senki másnak.

De te is hogy tudsz ilyen ostoba lenni, hogy inkább êled le az életed egy xar kapcsolatban, egy olyan nő mellett, akit ki nem állhatsz, ez valami felfoghatatlan.

márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik otthon terrorizálják a párjukat azoknak valójában saját magukkal van bajuk. Csak a párukon verik le.
márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 3-as válaszolóval. Nem érzi jobbnak, csak mondja, hogy úgy tűnjön rendeződik a helyzet köztetek.

Gyereket akar, fogd már fel. És fordítva van, mint ahogy szeretnéd. Majd ha lesz gyerek, vagy legalábbis “elkezditek”, majd akkor fog változni, mert az ad majd neki motivációt, az fogja őt kihozni a depiből. Az ígérgetés, meg a várakozás nem viszi előrébb.

márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!