Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a viselkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a viselkedést, most mit érezhet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa szituációk alakulnak ki egy sráccal és egyszerűen nem tudom milyen véleménnyel legyek róla. Már egy jó ideje beszélgetünk, de csak online. Egyik nap hihetetlenül kedves, majd hirtelen gyanakvóvá válik, aztán eltűnik. Pár napja volt egy nagyon jó beszélgetésünk, regényeket írtunk egymásnak, de már késő este, ezért elaludtam közben egy-két órácskára de aztán felkeltem és válaszoltam. Aztán gyanúsítgatni kezdett, hogy abban az egy órában én mással voltam (vagy nem is tudom pontosan).... És ez mindig megismétlődik. Van egy tök jó nap a héten, aztán minden rosszra fordul hirtelen. Nagyon hozzám nőtt és nagyon megkedveltem....állítása szerint ő is elngem.... de hogy őszinte legyek, nem tudom ezt elhinni, mert a cselekedetei nem ezt mutatják... nem akar találkozni, telefonon is csak egyszer beszéltük, sokszor eltűnik szó nélkül napokra, most meg leláttáz. Már lassan egy éve beszélünk. Nagyon sok mindennel szemben negatívan viselkedik és túlgondolja a legártatlanabb dolgokat is ( mint amit korábban is írtam az alvással). Mondta, hogy a korábbi sérelmei miatt rossz neki, hogy ennyire nehezen megy neki, hogy mások felé nyisson stb stb... Akarok nagyon bízni benne.... de nagyon nehéz türelmesnek lennem már vele és nem overthinkelni a lépéseit...


Van aki ugyanebben a cipőben jár? értem itt az én oldalamat és a srác oldalát is egyaránt



2023. szept. 28. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok olyan cipőben, mint te vagy ő. De ha egy dolgot hozzátehetek, nem érdemes defektes pasassal leállni. 1 éve beszélgettek és még csak nem is kapcsolati céllal(?). Akkor meg mi a francnak kaparsz érte?
2023. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magából indul ki, szinte biztos, hogy barátnője van. Annyi ilyen történetről hallottam már, de a lényeg, hogy ha esetleg nincs is senkije, én a helyedben szóba nem állnék ilyen alakkal. Te tudod.
2023. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #2-el! Már lassan 1 éve írsz vele és nincs randi! Unaloműző vagy barátnő mellett, vagy önértékelési zavarokkal küzd és rád vetíti ki, a való életben tönkretenne, lehet még bezárna a pincébe is. Mit akarsz ilyen személytől, jobb tényleg nem akad?
2023. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csaja van, vagy valami retardációja. Kár vele bármit is tervezni.
2023. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!