Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők ti kivel osztanátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti kivel osztanátok meg az életeteket az alábbi két lehetőség közül?

Figyelt kérdés

Egy cicával:

[link]


Egy élő,érző,mély gondolatokkal,őszinte szeretettel és szenvedéllyel telített szívű emberrel,egy Férfival:

[link]



#Életed társa
márc. 24. 08:39
A kérdező szavazást indított:
A cicát választom.
Természetesen A Férfit választom.
30 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a képen lévő, igénytelen férfi az, akkor vele nem! Nekem egyébként cicám is van, és férjem is.
márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az őszintén szerető férfit a rendőrségi fotójával és sorozatgyilkos külsejével inkább skipelem, kösz.


De egyébként 3 éve csak a kutyámmal élek, mert 1. nincs őszintén szerető férfi, mind csak azt nézi, mi haszna egy kapcsolatból és amint lehetőségük van, félredugnak 2. a kutya nem b*sztat, nyugodtan lehet vele együtt élni, egy férfival ellentétben :D

márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddig elég egyoldalúnak tűnik a szavazás állása. Pedig sok dolog szólna a férfi mellett, például hogy nem kell takarítani utána az almot.
márc. 24. 08:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen gusztustalan emberhez nem lenne kedvem. Inkább a cicával.
márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3

Nekunk automata tisztitos macskaalmunk van 🙄

Másrészt, a férfi után minden mást kell takaritani, ha nem akarok mocsokban élni

márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező ez egy nagyon nagy érv, sírok a nevetéstől. Egyébként az almot nem kell utána takarítani, de a wc-t meg minden más egyebet igen, arról nem is beszélve, hogy egy idő után már minden baja lenne ennek is a nővel, mint férfi nem tudnék vele mit kezdeni, abszolút taszít a külseje és előbb utóbb úgy is szexet akarna, mert pasiból van. Jobb egyedül, és szerintem ezzel a pasi is így lenne, nem hiszem, hogy jól érezné magát olyan kapcsolatban, ahol csak megtűrve van, nem szeretve és a nő nem is kívánná.
márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2 kutyám és 1 macskám van. Adom a 2-es válaszát. Hozzátenném még: rájuk nem kell főzni, és ők nem ábrándulnak ki, ha nem vagyok 24/7 kifogástalan állapotban testileg és lelkileg.
márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mélyérzésű igazi férfi társam (szerencsére nyomokban sem hajaz a képen láthatóra), és két cicám is. Nagykanállal habzsolom az életet (xD).
márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Én is úgy vagyok vele, hogy az elmúlt néhány évben a kutyáimtól sokkal több szeretet kaptam, mint bármilyen férfi nemű egyedtől úgy egész életemben. Ha rosszabb napja van az embernek és egy kis támogatásra szorulna már jön a ne hisztizz elrontod az én kedvem is, ha a haverok helyett a nőt kell választani nem is gondolkodtok, a nő le van ejtve, mert hát jobb a haverokkal vedelni hétvégente, de a nő oda nem mehet. Ha épp dugni akartok, akkor uccu neki, a nő meg mindenféle hülye vágyálmotoknak tegyen eleget, de ha megláttok egy csinosabbat az utcán már csorog érte a nyálatok. Hazudoztok, nem vagytok őszinték, ha ráuntok a nőre ott hagyjátok se szó se beszéd, ha valamit meg kéne beszélni, akkor úgy vagytok vele, hogy minek, könnyebb lelépni. Kinek van erre az idegre szüksége? Kinek van arra szüksége, hogy naphosszat pakoljon a pasi után, kiszolgálja minden kívánságát, majd pár hónap szex után ki legyen dobva? Senkinek drágám, senkinek. Egy állat legalább őszintén tud szeretni, kötődni, ragaszkodni, nincsen elvárása feléd, nem érzed úgy, hogy ennek már megint nem felelek meg.
márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ismét kiderült, hogy a nők inkább maradnak egyedül, mint hogy egy nem túl jól kinéző férfival összejöjjenek.
márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!