Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Segítenél párodnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél párodnak hogy reggel fel tudjon kelni időben?

Figyelt kérdés

Folyton háborog hogy nem tud időben kelni reggel hiába fekszik le időben akkor is.

Már ma megkérdeztem én mit tehetek erről?


márc. 25. 07:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is fel kellene kelnem akkor persze.
márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segítséget várna, attól függ. Az oké, hogy 2-3x odamenjek nyaggatni (ha én is fent vagyok már olyankor), de az már sok lenne, hogy főzzem meg a kakaóját, csomagoljam el a cuccait, készítsem ki a ruháit, stb, mert erre nem lenne időm a saját készülődésem közben.
márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tud felkelni, akkor nem fekszik le időben. Mondom ezt kórós éjjeli bagolyként, akinek minden reggel egy szenvedés.
márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha egyszeri alkalom, akkor igen. Én is kértem már meg a pasimat, hogy az államvizsgám napján ébresszen fel. Két telefont is beállítottam, de úgy voltam vele, hogy legyen egy biztonsági tartalék, mert nagyon nem akartam elkésni. Szóval az ilyet megértem.


Napi szintem viszont nem fogok senki felett anyáskodni, már bocs. Egy felnőtt férfiban legyen már annyi önfegyelem, hogy reggel felkel időben.

márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindig nagyon nehezen keltem fel. A férjem frissen ébredt, megfőzte a kávét, és behozta nekem. Mikor idősebbek lettünk, fordult a kocka, én keltem fel előbb, és vittem be a kávét. Ha valamelyikünk beteg volt, a másik ágyba vitte a reggelit.
márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3-hoz: Elméletileg hiába alszok eleget vagy sokat, nehezen kelek fel. A jó alvást pedig onnan tudom, hogy a nehéz felkelés után már minden rendben. V.sz.l. rossz energiasávban van az ágyam.
márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen, segítek is neki. Én itthon vagyok a gyerekkel, de ha nehéz éjszakánk van (sír a gyerek éjszaka) akkor segítek neki felkelni, mert elalszik. Nem igazán értem, hogy ez miért kérdés. Ha késik a munkából folyton akkor kirúgják és az senkinek sem jó.
márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4es nem tudom miert egyből férfira kell asszociálni.


7es ennyi felelősség érzet legyen már benne hogy időben kel mert menni kell dolgozni

márc. 25. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván persze, legyen benne annyi felelősségérzet. De ha nincsen és te ezt semmiképp sem tudod tolerálni, akkor szakíts vele! Megváltoztatni nem fogod tudni. Nekem nem jelent problémát ez, de ha neked igen, akkor teljesen mindegy ki mit válaszol neked.
márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezt kéri hogy ébresszem időben, akkor segítenék neki igen.
márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!