Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Segítenél párodnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél párodnak hogy reggel fel tudjon kelni időben?

Figyelt kérdés

Folyton háborog hogy nem tud időben kelni reggel hiába fekszik le időben akkor is.

Már ma megkérdeztem én mit tehetek erről?


márc. 25. 07:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kérni nem kéri csak készülődés közben mikor késve van akkor háborog.

Egyszer szólt hogy keltsem őt ( pedig èn emiatt keltem korábban h fel tudjam kelteni) de akkor se kelt ki előbb az ágyból hiába nógattam

márc. 25. 13:47
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

8

A kérdés az volt, hogy felkelteném-e a páromat. Azért asszociálok férfira, mert én heteró nő vagyok, a párom pedig ebből adódóan értelemszerűen férfi.

márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, van baj azzal is hogy ha én már ébren vagyok és egy felnőtt férfit nógatnom kellene mint egy óvodás gyereket, de egye fene, néha megtenném (szerencsére sose kellett). De az teljesen kizárt hogy ha én aludhatok és neki korábban kell kelnie akkor ezért felkelnék. Na ezt soha nem csináltam és soha nem is lennék rá hajlandó. Nevetséges.


43n házas

márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nyugodjon le. Ez csak a bótos csávó napi x. kérdése.
márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A, Mindig hasonló/ugyanabban az időszakban feküdjön le;

B, Ne netezzen lefekvés előtt annyit;

C, A megfelelő ágy/huzat/alvási öltözet is fontos.

márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember, oldja meg. Vagy mit vár?


Mert ha nekem csak 8-kor kellene kelnem az hótt ziher nem fogok azért fél hétkor felkelni, hogy őt "felébresszem".

Hogyne.


Volt ilyen exem, ő simán elvárta, én meg beintettem neki. Bocs, ha 29 évesen nem tudsz felébredni az ébresztőre, és emiatt elkésel, így jártál.

márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!