Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális az hogy a takarításbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy a takarításból ilyen következtetést vonok le?

Figyelt kérdés

Fontos nekem a rend ezt tudtam. Igyekszem az egyensúlyra ebben is a kapcsolatban.

Viszont mivel ezt úgy érzem nincs meg most, mert páromat nem zavarja hetekig ha szét vannak dolgok és sokszor inkább megcsinálom magam mert neki jó úgy ( hiaba lenne azert ideje eltenni).

Ebből nekem az ilyen hozzáállásból az jön le hogy sokmindenben magamra maradnék és mint társ nem számíthatok rá.


márc. 26. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Na de lassan egy évtizede ez a lemez. Mikor tervezel újítani?
márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
1-es, az hagyján, de minden karácsonykor szakít vele :D
márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkor keress mást. Megszoksz, vagy megszöksz.
márc. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem normális.

Inkább vond le azt a következtetést, hogy egyrészt nem hogy jobbat, de másikat se sikerült felszedni, és egy új kapcsolatra rohamosan csökken az esélyed minden évvel. Másrészt évek óta tűri, hogy bacogatod napi szinten, màs már ezerszer elhajtott volna téged a búsba. Ezt a hülyét meg elüldözni se tudjátok, pedig az anyád is keményen dolgozik ezen.

Ha ez nem bizonyíték, akkor semmi.


Téged az zavar, hogy nem olyan, mint az anyád. Aki mellesleg érzelmileg elhanygolt és sose figyelt rád. De: rendet tart. Hát mondjuk nem is dolgozik két helyen...

márc. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
2, mert úgy nem kell ajándékot venni? :D
márc. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem normális. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy otthon rendet kell tenni, és mindent ez határozzon meg.

Persze, az élethez hozzá tartoznak az otthoni tennivalók is, de nálad ez a prioritás, ettől teszed függővé a szeretet. Ez a nagyon nem normális.

márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

"sokszor inkább megcsinálom magam mert neki jó úgy"

Szerintem jól látod a dolgot.

De miért csinálod meg te? Szabadulj meg tőle és az egész gondtól.

márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!