Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet következtetni a férfinál?

Figyelt kérdés

Van egy közeli ismerősöm, nagyon baráti, bensőséges a viszonyunk, én nő vagyok, ő férfi.


Nagyon sokáig nem volt barátnője, aztán 7 éve lett egy lány, úgy tűnt örül neki, még normális a lány. Egy év múlva eljegyezte, de azóta sem vette el, sőt szoba sem jön az esküvő téma. Ha közös képet tölt fel, a lány boldogan mosolyog, ő meg mindig komoly, egy mosoly nincs az arcán.


Nem látom, hogy boldog lenne és nagyon sajnálom őt, mint barátot. A társaságban többen is aggódunk miatta.


Megkérdeztem mikor lesz esküvő, annyit válaszolt, majd...


Régen nagyon sokáig egyedül volt és be volt fordulva, nem találta az igazit.


Ti mit gondoltok, boldog, aki így viselkedik?


márc. 18. 14:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem csábítani akarok, nem párt látok benne. Egy mondhatni barát, aki miatt aggódunk mostanság, hogy valami nem oké.
márc. 18. 14:09
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Arra, hogy nem szereti vagy szereti, de sok a gond.
márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra, hogy boldogtalan?
márc. 18. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az aggodalmatok oka, hogy képeken nem mosolyog?
márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem, hosszú sztori, de azt nem akarom leirni, mert felismerhető lenne.


Nem vidám, nem boldog. Láthatóan.

márc. 18. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ja persze...


Valóság:

" igeeeeeeeeeeeen lehet elhagyja a francbaaaa ezaaaaaaaazzzz igen igen igen!!!! lehet lesz majd esélyem! végre egy szabad jó pasi!!!!! 😁😁😁😊😊☺️🤩🤩🤩"

márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5, ha nem akarod leírni azt, ami alapján azt gondolod, boldogtalan, akkor ennek a kérdésnek semmi értelme.


"Szerintetek a sztoriból, amit nem írok le, lehet következtetni arra, hogy valaki boldogtalan?"

márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem eljegyezne valaki, de 1 év múlva sem venne el, és azt mondaná, hogy "majd" lesz az esküvő, akkor otthagynám. De hogy neked mit mondanak, meg mit látsz a képeken, az nem informatív. Én minden fotómon úgy nézek ki, mint akit pincébe zárva tartanak és esténként megkínoznak, pedig csak van 2 pici babám, de ettől függetlenül sosem voltam ilyen boldog.
márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy boldog vagy boldogtalan a párkapcsolatban. Te úgysem fogsz tudni segíteni neki, azon kívül, hogy meghallgatod. De ha 7 év alatt nem jutottok el odáig, hogy beszéljen a párkapcsolatáról, bennem megkérdőjeleződik még a barátságotok is. Ez max. haverság.
márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek a világon semmi értelme.
márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!