Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A baratommal, aki szexfuggo-er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal, aki szexfuggo-ertsd: prosrik. Nemetorszagbol koltozunk haza. Erdemes magammal hoznom?

Figyelt kérdés
1)Miutan lebukott, oszinte volt. 2) Nyilvan muszajbol. 3) Nyilvan nem tud kotodni felnott ertelemben, de: 3: 50 evesek vagyunk, igyekszem nem foglalkozni ezzel, mert abszolut a tarsam minden masban (kiveve prosti ugyben, de areszletekre nem vagyok kivancsi. 4) A baratsag dominal nalunk, nekem kb nuku libidom van, es neki a prostizas titokban izgalmasabb.Egyebekben oszinte, nekem kellett raszolnom, hogy reszletek nem erdekelnek. 5) Intimatst (bujast, szeretgetest igenyelunk mindketten. 6)Nemetul beszel, magyarul lelkesen tanul, es mernokember, de tudja, hogy magyartudas nelkul neki nehez lesz elhelyezkednie. 6) Nekem is, mert ujsagiro voltam, ami nyilvan egy ideig nem lehetek. 7) 49 es 50 evesek vagyunk. Kerdes: erdmes-e hazahoznom magammal? Ebben a korban nem ugral az ember lanya vagy onertekelesi gondjaim lehetnek?

#költözés #középkor #szexualis addikcio
márc. 31. 10:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Persze, ha 20-30 sot 40 lennek, en is maskent gondolnam. Valamint akkor is, ha nem kellene ellatnom anyut, mert ideje, ha erted, mire gondolok. Masfelol anyu mellett-akinek a szemelye egymagaban is indok szamomra-azert is mennek haza, mert ennyi kulfoldi ev utan es 50 evesen, nyugalomra vagyom es a hianyzik az orszag. Egyebkent siman lehet egy 50 eves nonek is aktiv szexualis elete-az enyem sosem volt az, a baratomnak meg egesz eleteben. Lenyeg: a lelkiismeretem mondja, hogy menjek. Oszton, erzet, nevezzuk barminek is.
márc. 31. 11:38
 22/30 Noren1989 ***** válasza:
márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%
#22 Áh, Noren1989 megelőztél, én is pont be akartam linkelni a kamu kérdés másik oldalát 😂
márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Megneztem. Nem jo dolog az eloitelet, sem a paranoia- szerintem. Megaztan -tudtommal-szexmunkas sem vagyok. Mondjuk "ki minek gondol, az vagyok annak" -Weores.

:(

Miert, miert, miert nem lehet normalisan beszelgetni? Idaig zullott a gyakori, vagy ez egy kep az orszagrol? Elszomorito.

márc. 31. 15:46
 25/30 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat es mindenkinek adom a zoldet, de sztem a redditen folytatom, nem itt, mert a jelek szerint ez tinik v kiscsoportosok foruma. Ambar tinik es kiscsoportosok kozott is elofordul nemhulye. Komolyan mondom, elkeserito, mi megy itt. Remelem, az orszag egeszere nem jellemzo.
márc. 31. 15:50
 26/30 Noren1989 ***** válasza:
Quora-ra, ne viccelj!
márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Má nemsokáig fog állni neki. 🤷‍♀️
márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Okulaskeppen barkinek, aki ide teved barmikor-akar 30 ev mulva is: kozepesm gondokozas utan KIDOBTAM. Nem a felrekrasart, hanem a hazudozasert. A cuccait pont ott talalja apro reszletekben, ahonnan jott. Koszonom ujra a valaszokat, reszemrol nem pontoztam le senkit. Eljen az Elet-agy van belole-es igen, igaza volt annak, aki tarsfugges miatt oktatott :) VAN, amikor erdemes egy kapcsolatot megmenteni: ha a masik fel nem gaslightingol (nem teged okol amiert nem hagyod elni, foleg az utan, h elfelejtette kozolni, mit jelent szamara az elet)
ápr. 1. 17:26
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ő miért ragaszkodik hozzád annyira, hogy képes eljönni egy idegen országba?
ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Mint kiderult azert, mert valoszinuleg rovidesen orokolni fogok... Ez utan dobtam ki. Most is forog a gyomrom, ami sokmindent elviselt ugyan, de ezt nem. Koszonom ujra mindenkinek.
ápr. 2. 08:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!