Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek van kapcsolaton belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van kapcsolaton belül domináns felesége/barátnője?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek vagytok, és miben nyilvánul meg pontosan a feleségetek/barátnőtök dominanciája?
ápr. 13. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a véleményem, hogy a domináns nők is megenyhülnek akkor, ha egy számukra megfelelő férfival vannak együtt. Ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenben alárendelik magukat, de azt igen, hogy nem feltétlenül akarnak vezetni.


Ha már egy nő vezet egy párkapcsolatot, akkor szerintem ott már csökkent a férfi iránti tisztelet. Idő kérdése, és a szakítás is bekövetkezik.

Vagy ha megfelel neki egy papucs férj, mert úgy szabadabbnak érzi magát, akkor vele marad. Habár tisztelni így sem fogja.

ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1

Egy párkapcsolatot közösen vezetnek normális esetben. Hol az egyik enged, hol a másik. Eleve nem minden egyformán fontos a két félnek. Mindkét oldalról kell kompromisszum. Nem jó, ha mindig csak az egyik akarat érvényesül, akár a nő az, akár a férfi.

ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Ilyen is van, de én abban hiszek, hogy mindig van egy dominánsabb fél, akinek ha egy kicsivel is, de többet jelent a szava.

ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet a kérdésre várok választ, nem vélemény nyilvánítást kértem arról, hogy milyen párkapcsolat számotokra az ideális. Köszi!
ápr. 13. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodtan csináld a teljes házimunkát ,sok nőt izgatnak a csicskák. Én kondizni, egyéb edzésekre járok meg a teljes házimunkát csinálom meg és állok rendelkezésére az ágyban amikor csak akarja. Ő dolgozik sokat és tart el. Nagyon büszke rám és szeretjük egymást. 25/f vagyok, ő 47/N
ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a feleségem. Én 42 vagyok, ő 37 éves.


Sok mindenben domináns, alapvető dolgogban is, hogy mit, mikor, hogyan csináljunk. Ő szervez le egy csomó dolgot (pl családi összejövetelek), programokat, de még azt is, hogy milyen filmet/sorozatot nézzünk, és egy csomó példát hozhatnék még. Nekem ez nem baj, én olyan típus vagyok, hogy szeretem, ha vezetnek, ha jó irányú a vezetés. Annak ellenére, hogy a munkámban viszont vezető beosztású, felelős döntéshozó vagyok, igaz, embereket nem irányítok, de sokszor kell szembe mennem más véleményekkel, tervekkel.


De a párkapcsolatban jobban szeretem, ha nem nekem kell szereznem mindent, szóval, ha nem én vagyok a domináns.

ápr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam a házasságomban dominánsabb, eredendően nem vagyok az. Csupán az exférjem volt túl gyerekes és már-már életképtelen (inkább lusta), ezért tűnt úgy, hogy mindent én irányítok.
ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt, exem

7évig voltunk együtt.

Sajnos nem csak domináns, de hülye is volt... én meg fafejű hősszerelmes, emiatt és a költési szokásai miatt 7éven át nyomorogtunk, mikor elment, hirtelen mindig mindenre volt pénzem. Előtte meg soha semmire nem volt elég.

ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!