Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen az ideális párkapcsolat ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális párkapcsolat ?

Figyelt kérdés

Milyen az ideális párkapcsolat?

30 éves nő vagyok nem nagyon voltám párkapcsolatba a jelenlegi párom a 3….

Sajnos ne nagyon kommunikálnunk ugye munka a hétköznapok!

Alvás és ennyi..

Takarítás ez ami a kapcsolatunkba van.

Nem járunk sehova, mivel van 2 kiskutya k akiket imadunk és tőlük nem igazán lehet bárhova is menni!

És sajnos eléggé egy hülye idióta nő vagyok…

Nem szoktunk a párommal úgy beszélgetni meg semmi.

De ha én pl félek valamitől sajnos nem az, hogy meg vigasztalna, hanem inkább megjobban a félelmet teszi belém, én értem az összinteség a legjobb!

De nem érzem magam mellette teljesnek, annyira szomorú vagyok, ha megyünk bárhova pl volt ott is végig csönd van ha mondom valamit neki nem

Hallja meg :( ezt kiért van?:(

Vagy felek valamitől és sírok nem érdekli.

Pl mondtam ma neki, hogy felek, hogy elveszitem ha jönne a háború :( mert ma is láttam vadászgépeket válasza persze meghalsz készülődnek!! Így hogyan is legyen mosoly az arcomon?:(

Annyira szeretnek valakivé teljesen bízni, és ha meg hazudna is de az a biztonság érzés vagy nem is tudom!

Tudom 100 komment lesz most ellenem! Jaj nem vagyok én király lány nem is erre vágyók, és nem is érzem magam annak!

De ez a kommonikáció…

Meg , hogy mindig elszomorít engem a párom :(

Persze örülök , hogy összinte.. de ha bármi van mindig le hangol engem :(


ápr. 16. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Egyszerűen nem illetek össze. Hasonló helyzetben voltam a férjemmel, görcsösen próbáltam megoldást keresni. Hiába voltak programok, akkor is untuk. A szex volt hihetetlen jó, de ennyi.

Igazából leírtad, hogy visszahúz téged és nem tudsz mellette kiteljesedni.

Mêgis miért vagytok együtt?

ápr. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szereted? Vagy miért vagytok együtt?
ápr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a pasira felesleges időt pazarolni...neked meg nem kéne ennyire "bszrninak" lenni.

Keress egy dokit is, tedd rendben magad.

ápr. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

botrányos az írás képed és a forgalmazási stílusod, 1000% igénytelenség. nem vagy a legélesebb kés a fiókban de lehet hogy csak műveletlen vagy és nem idióta de párod az idióta és ezért nem kommunikál veled ezért hat érzéketlennek.


mindenesetre amit itt az írásodon keresztül megmutattál magadból az elég gyér.

ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Az állando nyavajgás panaszkodas senkinek nem jön be
ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeret téged. Minden más csak hablaty, bármit is mondana. A cselekedetei amit leprodukál egyértelműen mutatják..Jelen pillanatban csak használ téged az érdekeinek megfelelően. Az általa mutatott eddigi képbe próbálsz kapaszkodni, de nálad sincs semmi ami valós érzés, önmagadon kívül. Hiszen most is csak önmagad körül forogsz és elvárod, hogy téged szórakoztassanak. Ez a kapcsolat pont olyan mint amikor két pszichopata "párkapcsolatnak" mondja azt a sivár nullát amiben "él".
ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészről: ne haragudj meg, paranoiával vagy egyéb hasonló gondban szenvedsz, ezzel kezdj valamit.

Másrészről elsiklottatok egymással és nem foglalkoztok egymással. Mind a ketten csak saját magatokkal törődtök. Ez a kapcsolat halott. Hacsak nem 12 órában vagy egyéb műszakos rendben dolgoztok, akkor kifogás a hétköznap. Mi hétköznapi munka mellett is törődünk egymással, egész napon írogatunk. Más nem teheti meg ezt, de vannak szünetek.

Egy beszélgetéssel át kéne értékelnetek, hogy mi van.


35/F

ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, és látod, hogy ez így nem ideális - se párkapcsolat, se együttélés, csak közös lakcím.
ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehangol téged.

Neki vajon mi lehet a jó ebben a kapcsolatban?

Szerintem egyikőtöknek sem jó.

ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!