Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1,5 éves párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éves párkapcsolatban szerintetek milyen gyakran van szex?

Figyelt kérdés

A nagy átlagot kérdezem, ami normálisnak mondható.

Kor 31F és 23L

Csak mi vagyunk a házba, időhiány és fáradtság sincs jelen az életünkben.



2020. dec. 27. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Naponta
Min 2 naponta
Min 3 naponta
Min 5 naponta
Legalább hetente 1-szer
Min 10 naponta
Legalább 2 hetente 1-szer
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért hülyeség, mert akkor megerőszakolhatja egyik a másikat, mert "nézd szívem, ez az átlag, akár tetszik, akár nem"?
2020. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Sztem hülyeség így kérdezni, meg átlagot mondani, mert minden ember igénye más és más, és normális esetben senki nem tud 10 olyan párt, akiről tudja pontosan, mikor mennyit dugtak, legalábbis igényes nem teregeti ki ilyen szinten a hálószobatitkokat.
2020. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt szeretném kérni, hogy magatokból kiindulva átgondolva mit tartatok normálisnak.

Nyilván ezt nem szokták megosztani egymással, de azért lehet tippelni hogy mennyi lehet az átlag fiataloknál friss kapcsolatban.

Jah és elsőnek írom, hogy ezt az információt nem fogom erőszakolásra használni :D

2020. dec. 27. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Teljes mértékben emberfüggő. Nekünk az átlag heti egy a jó, másnak meg a napi kettő.
2020. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy vagyunk, hogy 30F és 23N, nálunk van faradság azért de kb kétnapontára jön ki 1-2.

Mármint van, amikor kimarad 1-2 nap, van, amikor mindennap van, van amikor napi több is, és ritkán de van egész nap agyban levős, szexelős, nasizós, tv-zős napunk is. Nincs olyan, hogy a héten még csak 2 volt, akkor muszáj.. nehéz szerintem átlagolni, nem rutin szerint megy.

2020. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi az első 1-másfél évben naponta 3-4-szer is csináltuk. Utána jött egy lakásfelújítós, stresszelősebb időszak akkor szerintem hetente-két hetente egyszer. Összeköltözés után naponta, kétnaponta. Aztán harmadik évben elkezdtünk építkezni, megint ritkultak, most már egy éve beköltöztünk a házBa, 5 éve vagyunk együtt, átlagban heti egyszer van. Kicsit keveslem, de alapvetően elégedett vagyok. Nagyban alakítja az aktuális élethelyzetetetk, hogy mennyi szex van. 29/N
2020. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vissza számoltam a ciklus naptáramban kapcsolatunk elejétől másfél évet előre. Nyilván a szexeléssel töltött napokat és az jött ki,hogy friss párként, munka és tanulás mellett, akkor még mindketten mamahotelesként, másfél év alatt 151 napot töltöttünk eme nemes tevékenységgel.


Akkor 25 és 24 évesek voltunk.

2020. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Mi 2 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze és átlagosan heti 1x van szex. Nekem elég, neki elég.

Mikor összejöttünk se b*sztunk mint a nyulak, akkor is max heti 3-4 volt.

Eleinte aggódtam és hasonlítgattam magam másokhoz, irogattam ki énis ide a kérdéseket de rájöttem, hogy teljesen felesleges. Ha nekünk elég és jól működik a kapcsolat, akkor teljesen mindegy, hogy átlag alatt vagy felett van a heti szexmennyiség.


22N

2020. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Fogós kérdés. A 1,5 év egy párkapcsolat pont az egyik nagy vízválasztó. Az egyik kapcsolatban még dúl a lamúr, és ennek megfelelően dugnak, mint az üregi nyulak, a másikban már lebomlóban vannak a szerelemért felelős hormonok, és ezért a libidó is csökken.
2020. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hétvégén? Hétköznap? Hetkoznap kb 0. De hetvegén behozzuk a lemaradást
2021. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!