Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bele vágnál a gyerekvállalásba ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vágnál a gyerekvállalásba ?

Figyelt kérdés
Ha a párodon látod, illetve orvos is mondja, meg látszik is rajta kicsit (csak ő nem ismeri be) hogy lelkileg nincs jól.
ápr. 16. 09:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


29N

ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Még hány kérdést akarsz kiírni erről? Hetek de lehet hogy te vagy az, aki évek óta ilyen kérdésekkel árasztja el a gyakorit, hogy a barátnője lelkileg labilis, de gyereket akar, hitegetsz itt mindenkit, hogy majd jovoheten mentek orvoshoz (ezt már legalább egy hónapja olvasom itt folyamatosan), mindenki elmondta, hogy menjetek szét, két kérdéssel lejjebb azt irtad, hogy meg akart kedvelni, hat MI AZ ISTEN KELL MÉG, hogy nemcsak EGYMÁST, de MINKET is beken hagyjatok ezekkel a kérdésekkel?????

Nem vagytok normálisak és nem egyszerű mentális betegség miatt, hanem mert szimplán idióták vagytok. NE CSINÁLJÁTOK GYEREKET! Köszönöm!!!!

ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
*meg akart késelni
ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen esetben a gyerek vállalás egy nagyon necces dolog lenne. Alapból rengeteg stresszel, idegességgel és fáradtsággal jár. Ha valaki nincs jól lelkileg az csak nagyban tetőzni fogja...
ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek érdekében nem!
ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy se. De egy kettyóssal végképp nem.
ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még egy lelkileg stabil emberrel is rizikós. A férjem a baba 2 hónapos korában jött rá, hogy neki nem megy ez a családosdi, idegesítette, hogy nem minden körülötte forog és nem az ő feneke van kinyalva. Pedig nem volt elhanyagolva.

Úgyhogy egyértelműen nem.

ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Már évek óta hitegeted az a lányt, hogy majdmajdmajd lesz gyerek. Nem lesz. A retekért nem tudjátok már végre elengedni egymást? Már itt a gyakorin is a f_sza ki van mindenkinek a nyűglődésetekkel, el se tudom képzelni az ismerőseitek hogy bírják.
ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp.
ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Lelkileg stabilan is megterhelő egy terhesség és egy kisbaba, ráadásul a hormonváltozás ki tudja mit hoz ki belőle. Én az első trimeszterben pl mindenen kiborultam, egy reklámon is sírógörcsöt kaptam és nem tudtam elmondani, hogy mi a fene bajom van (a hormonok ...). Szülés után meg pláne rizikós, lelkileg stabil nők, támogató környezetben is belecsúsznak a baby blues-ba, súlyosabb esetben gyermekágyi depresszióba ami a babára is veszélyes lehet, mert olyan szintre tud fokozódni, hogy öngyilkossági gondolati lesznek az anyának vagy a kicsi ellen fordul. Instabil lelki állapotban csak olaj a tűzre. Nem vattacukor álom a kisbabás élet, folyamatos kialvatlanság, a hormonok az egekben...
ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!