Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotoktól automatikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotoktól automatikusan elhúzódtok ha beteg lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem meg van fázva, influenzás stb, akkor nincs ölelés sem, sem puszi esetleg, csak a távolságtartás

ápr. 19. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Wtf. Nem. Ápolom, puszilgatom, simogatom a homlokát, levest főzök neki, stb, de nem húzódok el. Aztán ha elkapom tőle, akkor pár nap múlva visszakapom a törődést :)

Mondjuk nekünk van 2 gyerekünk, néha elég csak ránézni az ovisra, és már elkapunk tőle valamit, szóval a családon belüli távolságtartás nem különösebben működik esetünkben :D

ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ti is mindent elkaptok a gyerektől? Mi is így vagyunk, ránézünk és már folyik is az orrunk
ápr. 19. 15:49
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hm, érdekes, amiket írtok, nekem 4 gyerekem van, de nekem ellenkező a tapasztalatom, én annyira megerőrödtem mellettük, hogy nem voltam beteg évek óta. A sol nyavaja, amiket ők összeszednek oviban, iskolában, szerintem pont megerősítette az immunrendszeremet :)
ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3 ez jó, és az elején sem kaptad el őket? Vagy a párodtól vmit?
ápr. 19. 15:53
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem. Elkapni sem szoktam mindig, szinte mindig külön vagyunk betegek. Én akkor szoktam elkapni, ha munkahelyen kollégák betegek. Covidosak is külön voltunk pl.
ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5 kollégákra ilyenkor mérges vagy? Miket kaptok el egymástól?
ápr. 19. 16:14
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Mérges csak arra voltam, akitől tüdőgyulladást kaptam el, mert úgy jött be. Az nagyon rossz volt. A náthásakra nem, azzal nem szenvedek annyira, de én speciel itthon szoktam vele maradni, szóval legalább plusz “szabi”😂
ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7 akkor ott nálatok nem gond ha betegen megyek be? Viszont az tök jó
ápr. 19. 16:19
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Ápolom amikor beteg, a lelkét is ...
ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9 ez alatt mit értesz?
ápr. 19. 16:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!