Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy párkapcsolatban a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a férfinak mennyire kell foglalkoznia, törődnie párja lelkével?

Figyelt kérdés

máj. 25. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Kell

De hogy mennyit, az a notol fugg van aki nagyon igenyli, van aki kevesbe.

Beszeld meg vele kerdezzra.

máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Teljesen alap dolog. Legalábbis számomra.
máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
wtf, már a kérdést sem értem. Eléggé? Pont annyira, amennyire a párja igényli? A párkapcsolatnak valahol lényege, hogy egymás lelkével is foglalkozunk. Mondjuk én a barátaim lelkivilágával is igyekszem törődni, mert ugye, mégis csak emberi kapcsolatokról beszélünk, de én nő vagyok, a pasik nem tudom, hogy állnak a barátaikhoz. A párkapcsolataimban viszont elfogadhatatlan lenne, ha a férfi csak max hümmögne, vagy akár le is torkollna, hogy őt nem érdeklik a lelki nyavalyáim, amikor éppen megosztok vele valamit a legbennsőbb érzéseimből és gondolataimból. Ezt te sem gondolhatod komolyan, hogy egy valós párkapcsolatból kimaradhat.
máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 benhur1959 ***** válasza:
68%
Pont ugyanannyit amennyit a nőnek a férfi lelkével
máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető dolog, hogy a felek kölcsönösen foglalkoznak a másik lelki és érzelmi állapotával. Az, hogy ez "mennyit" jelent (bár szerintem ez nem mérhető dolog), az a helyzet és az igény adja.
máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy igazi férfi mindig ügyel rá, hogy a párja elégedett és kiegyensúlyozott legyen. Aki ezzel nem törődik, az nem valódi férfi, hanem egy szánalmas kisfiú.
máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez alap lenne.
máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Napi szinten.
máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valódi a párkapcsolat, mindketten annak vallják, akkor alap, hogy oda-vissza foglalkozunk egymással, lelki téren is. Ha csak együtt eszünk meg alszunk és néha szerelünk is, az elég sivár önmagában. Az az én olvasatomban nem párkapcsolat.
máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Elnézést. Nem szerelünk hanem szexelünk.
máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!