Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy felnött kapcsolatban, hogy a párom megsértődik, mert nem tetszett nekem egy film/sorozat?

Figyelt kérdés

Nagyon más tipusu sorozatokat szeretünk, engem ki lehetne kergetni a világból a fantasykkel illetve a régi időkben játszódó történetekkel. Ennek ellenére ha 1-1 filmről vagy rövid sorozatról van szó, bevállalom. Most viszont egy 12 évados hosszú sorozatot kellett volna végigszenvednem (egy epizód egy órás) es megkértem, hogy oké, kezdjük el nézni, és majd az első 2-3 epizód után eldöntöm, hogy folytassuk vagy ne (ő már látta a sorozatot) .

Az lett a vége, hogy összeveszett velem. Szerinte én nem vagyok nyitott új dolgokra, és számára nagyon kiábrándító a személyiségem.

Most komolyan igaza van szerintetek?


jan. 18. 05:22
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem most kezd rájönni, hogy nagyon különbözőek vagytok, nagyon távol állsz tőle, mást gondolsz számára fontos dolgokról, és szakítás felé tartotok. Nem olyan jó az ilyesmi, szerintem más érési fázisban vagytok. Te már meg tudod ítélni, hogy mást szerettek és nem okoz problémát, ő meg még ott tart, hogyha nem gondolkodsz hasonlóan, mást élvezel, valami gond van veled. Te már megbékélnél a különbözőség hátrányaival, esetleg előnyként tekintesz rájuk, ő még nem. Mennyivel fiatalabb nálad?


Kb olyan, mint mikor a rockerek 20 éve nem álltak szóba azzal, aki más zenét(is) hallgat, ez ilyen fiatal, tinivonás, tartozz közénk, vagy nem vagyunk igazán hasonlóak és akkor nem állhatsz hozzánk közel, nem értesz meg mindent. Emlékszem az én exem is hogy kibukott, mikor a lassúvíz columbot nem bírtam végigszenvedni, én meg attól voltam ki, ha nem tudta értékelni azt a zenét, amit mutattam neki, pedig annyira jó volt. Már nem zavarna az ilyesmi, de én is jobban preferálom a hasonlóbban gondolkozó párt, csak több hasonlóság legyen, mint különbség.

jan. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Hisztis hülyegyerek. Én se bírom elviselni asszony zenéit se amit hallgat, 9/10-től falramászok, mégis hallgatom vele azokat is az autóban ...
jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ezt te is érzed, hiszen ezért írtad ki a kérdést. Egy idő után már nemcsak a sorozat lesz a baja veled, vedd elejét ennek.
jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne nézd xd én se néztem amikor az exem nem nézte velem azt ami meg engem érdekel ugyan így belém ált ez már elő jel csak szólok .......
jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Párod egy idióta.

Nem tudom másban mennyire vagytok egyhúron, de lesznek itt még bajok. Ilyenen megsértődni...

jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Szerintem a párom legkedvencebbik filmje egy nagy rakás szar, szerinte meg az én egyik kedvenc sorozatom az... Na és? Nem nézzük együtt 🤷‍♀️

jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem nézem meg az ilyeneket. Viszont párom ezen nem húzza fel magát, nézi külön. Eddig még mindig találtunk olyan filmet, amit mindketten tudtunk nézni. Nem csak fantasy létezik.
jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira piszlicsáré dolog, hogy tuti nem ez az igazi gond köztetek.

Teljesen jól érzékeled, hogy ez egy apróság, ezen nem kellene kiborulnia a barátnődnek.

Viszont. Az ilyen semmiségen kiborulás mögött általában régóta húzódó, elhanyagolt, szőnyeg alá söpört sérelem van.

"Szerinte én nem vagyok nyitott új dolgokra, és számára nagyon kiábrándító a személyiségem." Ez lesz itt a lényeg. Ez a baja a barátnődnek, nem az, hogy nem tetszett a sorozat. Kívülálló nem fogja tudni megítélni, mennyire van igaza a barátnődnek. Az biztos, hogy ő így érzi, és ezt érdemes komolyan venni, elgondolkodni rajta. Esetleg beszéljétek meg, pontosan mit tart kiábrándítónak. Azt meg csak te tudhatod, hogy mennyire érdeklődsz a barátnőd dolgai iránt. Ha csak unott pofával végigszenvedsz mindent, ami neki fontos, az bizony nagyon fájhat neki.

jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 yzf ***** válasza:
Melyik sorozatról van szó?Lehet megnézném!
jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van,hogy amit én nem skarok nézni azt egyedül nézi, smit meg én akarok azt én nézem egyedül. Vannak olyanok amiket minketten dzeretünk, azokat együtt szoktuk pl: Szégyentelenek, Stranger things, Star wars filmek sorik
jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!