Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélő felnőtt párok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélő felnőtt párok, ha mindketten dolgoztok hétfőtől péntekig, ti hétköznaponként főztök vacsit, vagy ha nem, mit vacsoráztok?

Figyelt kérdés
Párom (40F) egyre többször tesz megjegyzést arra, hogy hideg kaja van itthon vacsorára, és ő ezt már unja, bezzeg másoknál terülj terülj asztalkám van...

2022. dec. 14. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk minden nap van főtt kaja.
2022. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mi is eszünk minden nap főtt kaját, amikor dolgozunk, kifőzdébe járunk, de ő vacsorára is meleget enne.
2022. dec. 14. 20:58
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbbeket, rántotta, virsli, zöldborsófőzelék, paprikás krumpli stb. néha összedobunk. Miért nem ő főz, ha ez neki probléma?
2022. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
99%
Én főztem a gyerek előtt is munka után, mert nekem igényem volt akkoris a főtt ételre. Én is szeretek meleget enni. Nyilván volt, hogy egyszer - kétszer nem volt kaja (12 óráztam), így este 9kor nem álltam neki főzni. De, ha délután 5 körül haza értem, simán volt időm összedobni valami finomat estig. Ettől függetlenül ismerek olyan házaspárt, akik sose főztek, hétköznap hideget ettek, hétvégén meg együtt csináltak kaját. Nekik ez megfelelt teljesen. Ha a párod szeretne enni, akkor szépen is megkérhet vagy akár ő is főzhet valamit. Gondolom nincs kitiltva a konyhából.
2022. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam főzni. Magamnak se és kapcsolatban se. Hétvégén is csak ritkán. Nálam is volt már, aki nyígott ezért. Erre azt tudom mondani, hogy, amint hajlandó rendszert vinni bele és kb ugyanannyiszor ott rohadni a tűzhely mellett, tőlem lehet minden nap friss főttétel. Valamiért erre mindig kibúvó válasz érkezett eddig, vagy semmilyen.

Alapvetően, eszem, ami van itthon. Olykor bundáskenyér, vagy pirítós, melegszendvics, tojás, virsli, stb. Ami nem teljesen hideg kaja, de messze nem főzés. Ha ez kevés, lehet megmutatni, hogyan kell.

2022. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is jellemzően hideg kaja a vacsi, ebédre esszük a főttet, gondolom nekünk emiatt nem hiányzik. Szerintem ez neveltetés kérdése is amúgy, mindketten úgy nőttünk fel, hogy a reggeli meg a vacsora alapvetően szendvics ilyen-olyan formában, esetleg turbózva valamivel (reggelire pl rántottával kísérve).

Ha esetleg unjuk a szendót, akkor rendelünk valamit.

2022. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

van otthon főtt kaja, mivel ebédről marad. Viszont egyikünk se szeret estére ilyet enni.


"ő ezt már unja"


Akkor álljon neki és főzzön valamit.

2022. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Én minden nap főzök.

Mi is nagyon főtt kajások vagyunk. Ebédre és vacsira is azt szeretjük.

2022. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
airfrier a megoldás.
2022. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
És nem tudsz vacsit rendelni? Vagy kivenni a hűtőből?
2022. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!