Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van gyereked hogy tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van gyereked hogy tudsz ismerkedni? Gyerekessel akarsz kezdeni vagy akinek nincs? Miért?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én interneten ismerkedtem, akkor tudtam találkozni bárkivel is, amikor szombatonként vagy esetleg suliszünetben a fiam az apjánál volt. Direkt elvált apát kerestem, legyen neki is gyereke.
2023. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Én csak akkor ismerkedem gyerekeséssel, ha hajlandó megválni tőle.
2023. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Fojtsa meg, 2-es, vagy mi a terv a csemetével?
2023. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt segítségem is. Szülők, nagyszülők és lányom feltesoja...így viszonylag könnyű volt megoldani. Egy idő után meg ugye nyilván talalkoztak a lányommal is.

1 gyereke még oké, de ne legyen kisebb lányomnál.

Azóta a második kapcsolatomba vagyok, volt párom meghalt de Neki se és a jelenleginek se volt gyereke.

2023. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
sincs **
2023. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy kamasz fiam volt amikor egyedül maradtam, és eleve olyannal szerettem volna ismerkedni akinek nincs gyereke és nem is szeretne. Ne tűnjek önzőnek, szeretem a gyerekeket, de a saját gyerekemre gondolva nem szerettem volna kitenni annak,hogy esetleg egy számára nem kedves "tesóval" kelljen együtt lennie. Mivel negyven éves voltam nem szerettem volna már gyereket se vállalni. Az elvárásomnak megfelelő párt találtam, nem volt gyereke, nem is szeretett volna korábban se, de az én gyerekemet elfogadta, jól kijöttek egymással.


Ez egy olyan kardinális kérdés amit javaslok minden pártkeresőnek hogy előre döntse el, legalábbis valamennyire tervezze meg mit is szeretne ezen a vonalon...

2023. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Ezert ismerkedek 25 alattiakkal,h ne legyen gyereke biztosan :D


Nem kell a gond.


Meg a barataim kozul is kiejtem azokat,akiknek gyereke van vagy idokozben szuletik.

2023. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Van két ált.iskolás gyerekem, az anyjukkal élnek. Igazából nem számított, hogy van-e gyereke a nőnek, de úgy voltam vele, inkább legyen. Tartottam a gyerektelen egyedülálló 30+-os nőktől, ők többnyire nem tudják, mivel jár a gyerek. Ha gyerekes nővel lennék együtt, nehezebb lenne a szervezés, pl. ha nem ugyanakkor van a láthatás az exének, amikor nekem. A jelenlegi páromnak nincs gyereke, nem is akar, de az enyémeket elfogadja. Minden, amitől eredetileg tartottam, alaptalan félelem volt.
2023. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amikor van ovi suli és szabadságot veszek ki.

Nem akarok elvált apukákat mert én még szeretnék élni bulizni vagy izgalmas kapcsolatot és az elvált apukák valahogy már mások.

2023. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7 nem ez volt a kérdés.

Mellesleg jó szar barát vagy.

2023. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!