Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külön kéne költöznöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kéne költöznöm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 25 éves vagyok és anyámékkal élek. Ha akarnék, akkor külön tudnék költözni, mert keresek eleget. Viszont nem szeretek hazamenni egy üres lakásba, ahol még beszélni sincs senkivel, anyámékkal meg elég jól megvagyunk.

A bökkenő ugye ott van, hogy így elég nehéz "felvinni" egy lányt is, és ha azt mondom ismerkedés során h szülőkkel lakom az máris visszatetsző egyeseknek.

Mi erre a jó megoldás szerintetek?



2012. febr. 21. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Mindenképpen költözz el ha megteheted.
2012. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. febr. 21. 18:42
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem lifttel könnyebb felvinni a lányt.
2012. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha megtehetném, én elköltöznék. 22/F
2012. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

1. a csajhoz menj fel


2. ha van elég pénzed..akkor mindenképpen költözz el! Nem fontos mindig oda menned haza is mehetsz ha épp nincs kedved egyedül lenni....és nincs lány a képben..

2012. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

én 27 vagyok, 1 éve nincs barátnőm, sajnos otthon lakok, mert sajnos nem keresek annyit h fizessek egy albérletet és a számlákat is..


remélem előbb utóbb lesz jó munkám..

2012. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Több évig éltem egyedül is, már nagyon meguntam :/
2012. febr. 21. 18:44
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a szituáció áll fent nálam is. A kor is stimmel. Csak annyi a különbség, hogy én már leültem otthon a szülőkkel és megbeszéltem velük, most kicsit gyűjtögetek meg mindent fizetek magamnak, hogy lássam milyen a dolog és jövőre meg húzok el. Amúgy nálam nem gond csajt felhozni, ajtó bezár azt hello..
2012. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani, akkor tényleg költözz el szerintem is. Ha nem akarsz egyedül lenni, gondolom a szüleid bármikor szívesen látnak otthon, és akkor még ott vannak a barátok is.

Még azt is megoldhatod, hogy veszel magadnak egy lakást, de továbbra is a szüleidnél laksz, és ha csajjal vagy, akkor felmentek a saját lakásodba.

2012. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%
Ha jól keresel akkor miért nem viszed a csajt szállodába??
2012. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!