Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolat, - de szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, - de szex nélkül, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat, de szex csak házasság után, - ez lesz a kikötésem, igy is megtudhatjuk, hogy hogyan működik majd élesben a házasságunk ? Minden más megengedett., csókolózás ölelés stb, stb, csak AZ nem ! Viszont ez is együttélés nem ? Ebből nem engedek. Vélemények ?! 26/L

2013. jan. 5. 18:37
1 2 3 4
 11/33 ASOT ***** válasza:
Ja köbö olyanok lennétek mint a lakótársak 1-1 csókkal plusszolva.
2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
29%

Én nőként mondom, hogy inkább a halál.


A szex is fontos része a kapcsolatnak, abban is össze kell passzolni.


24/N

2013. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%
Sebaj, kellemes válást!
2013. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ezzel semmi baj:) Te erős egyén vagy míg más nem bír magával meg ijeszgeti a másikat, hogy felejtsd el. Ha hiszel benne akkor megtalálhatod, de nem lesz egyszerű. Lehet ettől még fergetes élményed az ágyban;)
2013. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hát, lehet hogy bután gondolkodom, de ...csak arról van szó, hogy biztosra szeretnék menni, ám meg mindez attól függ..... mindenesetre kiváncsi voltam a véleményekre.
2013. jan. 5. 19:02
 16/33 Patrik24 ***** válasza:
73%
Pont hogy így biztos, hogy nem mész biztosra.
2013. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ha már mindenki ezen véleményen van, akkor meggyőztetek !!
2013. jan. 5. 19:22
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam volna mennyire dicséretes, hogy vannak, akik még őrzik tisztaságukat házasságig. Én is szeretnék szűz maradni házasságig. Nem tetszik, hogy hagyod magad lebeszélni!

22L

2013. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Amint irtam, attól függ...., hogy mennyire látom rajta, hogy szeret, ne hidd, hogy könnyen adom magam, de ha biztos jeleit látom rajta, hogy szeret, és mellettem áll,,...stb, stb... akkor lehet, h megadom magam....végül is emberből vagyok nem fából...
2013. jan. 5. 19:32
 20/33 anonim ***** válasza:
ma 19:27-es hát igen, erről ennyit. Kiderült, hogy mégsem.
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!