Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy lány legyen házias?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány legyen házias? Srácok mennyire számít jó pontnak?

Figyelt kérdés
Nos, a párom a bátyjával él egy kertes házban. A helyzet az, hogy megjegyezte, hogy milyen fiatalon felnőttem. Mert beszélgettünk, hogy milyen jó lenne, ha csak ketten élnénk együtt. Mégjobban tudnék róla gondoskodni. Ígyis mosok, takarítok náluk, néha-néha főzök de az sajna még ritka. A kérdés az lenne, hogy Ti mennyire "örültök" úgymond, ha a barátnőtök házias? 18/L

2013. okt. 31. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orulnek neki :)
2013. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zotanbro ***** válasza:
15%
ez alap szamomra hogy hazias legyen a bnom .
2013. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ki az aki nem örül ennek? :D Nálam speciel elég nagy pluszpont.

21/F

2013. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon jó tulajdonság :)
2013. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kár, hogy nem a barátnőiddel sz*rod el az egész napot. Szerinted?
2013. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

A férjem örül neki. Főleg annak, hogy az anyjával ellentétben én tudok palacsintát sütni:D


Amúgy szívesebben főzök mint takarítok. Persze, amit meg kell csinálni azt meg kell:)


27/N

2013. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak jó pont, de alap is, legalábbis anno azt mondták, ha egy lány nem tudott, nem volt házias, h az anyja nem tanította meg s lenézték. Bár azt nem értettem, h mért jöttek ezzel szerintem nem minden esetben tehet az anya erről, főleg, ha az illetőnek nem is volt, v. korán elvesztette, v. olyan volt munkája..

Ismerek olyan lányt, akinek hamar kellett felnőnie, szereti, de nemigen volt gyerekkora.

Amúgy azt vettem észre, h sok lánynak ez nem gond szívesen van a konyhában, persze vannak itt is kivételek, de hol v. miben nincsenek.


Én szeretek, de parancsra nem megy, mint bármi az életben, szeretem, ha rend és tisztaság van körülöttem.

(N)

2013. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy plusz pont, nem mondom, hogy 20 évesen élje háziasszonyként az életét, de néha főzés, meg besegítés az jó dolog. És ahogy írták is, ennek alap dolognak kellene lenni
2013. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
18 évesen igaz nem ebből kell kiállnia az életének, de ha nincs hozzáállása, rutinja akkor pár év múlva nagy pofon fogja érni, ha önmagáról vagy saját családjáról kell gondoskodni. Te kérdező legalább nem fogod anyucit hívni minden órában, hogy hogy kell ruhát mosni vagy megfőzni egy tésztát pörköltel meg egyebek. Magyarul nem leszel egy tehetetlen sz*r. Akinek nem tetszik hát ez az igazság.
2013. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 3. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!