Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban mindkét fél 15 éves koruk óta van együtt, mikor van ideje annak, mikor elfogadható az együtt, egymásnál alvás?

Figyelt kérdés
Figyelembe véve azt, hogy a lány szülei elég konzervatívak, eléggé óvják a lányukat mindentől.
2012. ápr. 9. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira konzervatívak akkor szerintem minimum 1 év.

Én 14 éves korom óta vagyok a barátommal, nyár elején leszek 16 de mi még nem aludhattunk egymásnál :D

(Bár szüleim nem szeretik az ilyesmit, szerintük "Mindenki aludjon a saját ágyában" ők is külön alszanak mert apám horkol anyum meg nembírja)

15l (barátom 17f)

2012. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon konzervatívak, akkor nem korán. 18 körülre tippelek.
2012. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De 3 év az nem sok idő?
2012. ápr. 9. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 2 év után már biztos megengednék...

Én ezért is mondtam 1et :D

2012. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1 év múlva már engedném:D bár ha konzervatívak lehet 2 év .:/
2012. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!