Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok, eddig komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, eddig komoly kapcsolatom nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külsőleg csúnya sem vagyok,persze nem vagyok Brad Pitt,de visszajelzések alapján nem vagyok az,magamat sem tartom annak. Ami azt illeti,talán a lányok unalmasnak találnak, mert van egyfajta önbizalomhiányom, és ha beszélgetek velük,hamar kihal a beszélgetés, mert nem vagyok valami beszélgetős fajta.. ha haverokkal vagyok akkor se nagyon beszélgetek,néhány mondat után tartok egy hosszabb szünetet,míg újra beszélgetek. :D ők ezt már megszokták,ők így bírnak. :D viszont lányok esetében ez nem műkszik.. Meg ismerkedni sem tudok hol velük, az internetes társkeresőkben nem bízok. Meg valahogy olyan közegben sem mozgok nagyon,ahol lehet velük ismerkedni.. Hol tudnék egy kicsit nyitottabb lenni? próbálkoztam könyvtárakban is pl,ahol csendesebbek vannak mint én,de az összes bele volt bújva a könyvbe, fel se néztek,de még akkorse amikor vitték vissza a könyvet,még aközben is azt olvasták..

20/F



2013. dec. 19. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ja
2013. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedni kell sokat (bárhol), és csak lesz valami. Mást nem nagyon tudsz csinálni.
2013. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése! Mindenki botlik bele csendesebb fiúba\lányba a lényeg annyi ne add fel!


Nekem se volt komoly kapcsolataim 1-2 hónap volt idáig a leghosszabb. Pedig én hosszútávra tervezek.


22/F

2013. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok ne aggódj :D Amúgy érdemes lenne ott próbálkoznod ahol olyanok vannak, akikkel megegyezik az érdeklődési köröd. Jön majd magától a szerelem, ne görcsösen akard elérni. :)

20/L

2013. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!