Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti nem lennétek idegesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennétek idegesek a helyedben?

Figyelt kérdés
A fèrjem kitalálta, hogy felùjítja a konyhát. Ez nem is gond, mert muszáj. De már 3 hete szètszedte, szanaszèt van az egész földszint. Èn kifestettem, nem tetszett neki, újrafestette. Csak a jàròlapot kellene leraknia. Elhiszem, hogy fáradt munka után, de most is csak játszik a gépen. A folyosón kell főznöm, a fürdőben mosogatok. Borzalom.
2014. nov. 16. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Hívjál ki szakembereket, és akkor majd a férjed elszégyelli magát. Komolyan. Ki lesz akadva hogy ezeket meg minek hívtad ide, és akkor majd megmonthatod neki, hogy azért drágám mert terád nem lehet számítani.

De persze csak akkor, ha többszöri kérésre sem csinálja meg.

2014. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A helyemben. Bocs, az elíràsèrt.
2014. nov. 16. 11:22
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
De igen, nagyon ideges lennék. 1es voltam.
2014. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Már nem azért, de mi lenne, ha odamennél hozzá, és beszélnél vele. Ilyen egyszerű:


"figyelj Józsi drágám, nem tudnánk-e esetleg most lerakni a járólapot, akkor ezen is túlvagyunk és a héten pihenhetsz munka után, nem kell vele bajlódni. Szívesen segítek neked vele, gyere álljunk neki".


Vagy neked letörik a kezed, ha csinálsz valamit?

2014. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Előbb a járólapot kellett volna leraknotok, és utána festeni.
2014. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Ért egyáltalán a járólap lerakáshoz, vagy csak előtört belőle a férfibüszkeség, hogy neki nem kell segítség, mindent meg tud csinálni egyedül is?

Én bevallom hogy férfi létemre nulla érzékem van az efféle munkákhoz, tehát ha nekiállnék járólapot lerakni, abban nem lenne köszönet, az egy precizitást, méricskélést, türelmet igénylő munka, még profiknak is.

Nem lehetséges hogy azért nem kezdte még el, mert nem tudja hogyan is fogjon hozzá?

Az elég furcsa hogy te kifestetted, ő meg átfestette megint.. nem is beszéltek a dologról, ki mit akar, hogyan is legyen az egész?

2014. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Pató Pál úr:D Elkezdeném magam csinálni, aztán ha jó férjet választottál, észreveszi, hogy nem neked kéne ezt. És mérges lennék nagyon. Őt hogy nem zavarja az a nagy kupi?
2014. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Miért nem neki kellene? Attól, hogy a férjének heréi vannak, 100%, hogy ért a járólap-lerakáshoz, a nő meg képtelen rá, mert sunával áldotta meg az ég???


Mikor fogjátok már fel, hogy mindkét nem ugyanannyira képes elvégezni ezeket a munkálatokat, és hacsak nem szakember az egyik, akkor talán együtt kellene megcsinálni és nem csak rinyálni, hogy munka után lerakja a seggét a kanapéra, amikor ő maga sem csinált valójában semmit azon kívül, hogy a száját járatta.

2014. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, nagy feminista vagy nagyon krapek: feltűnt a kérdésből, hogy a férj találta ki a felújítást? Meg hogy a nő mosogat és főz, a férj meg játszik? Mielőtt a szívednek oly kedves elveket világgá öklendeznéd, kérlek, adj esélyt, hogy nem tudsz mindent a többi emberről.

És engem is idegesítene, úgyhogy biztos drasztikus lépést tennék: megmondanám, hogy holnap reggel hívok egy szakembert, aki megcsinálja.

Ha értenék hozzá, akkor elkezdeném én, de csakis akkor.

2014. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó! Valószínűleg azért, mert ért hozzá?!

Én beszűntettem a főzést, mikor a férjem adta elő majdnem ugyanezt.

Mert mosogasson a halál a fürdőkádban!

Hirtelen mindjárt volt ideje felcsapni 2nm csempét, meg visszakötni a mosogatót.

2014. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!